Nintendo Switch Online

Nintendo Switch Online – קבלו את משחקי ה-NES של נובמבר

כהרגלה, Nintendo לא אוהבת להיות חלק מהעדר בחלק ממוצריה, ולנהור היישר עם העדר בשאר. עם Nintendo Switch Online, השירות המאפשר משחקים ברשת לקונסולה החצי ניידת חצי ביתית של החברה, Nintendo החליטה לקחת צעד שלא כולם ציפו לו ולהציע משחקי NES בחינם כתוספת למשלמים כל חודש/שלושה חודשים/שנה, במקום משחקי קונסולה חדישים יותר, וכמו Sony ו-Microsoft, מציעה משחקים חדשים בכל חודש שבמקרה הזה רק מתווספים לארסנל הקיים של משחקי ה-NES.

החודש, יחד עם סרטון חדש המפרט על הגדולים מבין המשחקים הזמינים כעת, המנויים לשירות יוכלו לשחק ב-Metroid, המשחק הראשון שהחל את ז’אנר ה-Metroidvania, יחד עם Mighty Bomb Jack ו-TwinBee, שעדיין מחזיקים כמשחקים נהדרים גם היום, אבל לא משתווים להתלהבות והאהבה כלפי סדרת Metroid.

למרות האיכות של המשחקים, נראה ש-Nintendo קצת מתקמצנת עלינו כל חודש, והייתה בקלות יכולה להוסיף הרבה יותר משחקים מהספרייה העצומה של ה-NES, והחליטה להוסיף רק 3 משחקים בכל חודש. אישית אני מעט מאוכזב מהשירות ומהבונוסים שלו, אבל במחיר של 20$ לשנה, קצת קשה להתווכח אל מול התחרות.

מה אתם חושבים על השירות והמשחקים החדשים שהתווספו אליו? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה