Nintendo Switch Mutant Mudds

Nintendo Switch – שמועות, הכרזות ושאר החדשות החמות

הקונסולה החדשה של Nintendo, הלוא היא ה-Nintendo Switch, מקבלת הכרזות רבות לקראת שחרורה הקרוב.

ה-Nintendo Switch, הקונסולה של Nintendo שתושק במרץ הקרוב, מתקרבת אלינו בצעדי ענק ועם ההשקה אנו גם מקבלים הכרזות ענקיות על הקונסולה שרק גורמות לנו לספור את השניות עד להכרזה.
מאז האירוע האחרון של Nintendo על הקונסולה, החדשות לא מפסיקות להגיע והחלטנו לאסוף את כולן פה, במקום אחד, בו תוכלו להתעדכן.

שמועות

עוד מהכרזת הקונסולה לראשונה ישנן שמועות רבות לגביה, אך כנראה שזוהי מבין החשובות והגדולות ביותר, וכמובן שהיא עוסקת באחת מהחברות המובילות בשוק הגיימינג – Ubisoft. ייתכן כי ענקית המשחקים הצרפתית הולכת לקחת חלק משמעותי בהצלחה של הקונסולה החדשה של Nintendo. מדוע? ובכן, מלבד הבאת המשחקים Rayman: Legends, Just Dance ו-Steep אל הקונסולה, נפוצה שמועה כי הכותר הבא בסדרת Assassin's Creed, הלוא הוא Assassin's Creed: Egypt, יגיע אף הוא אל ה-Nintendo Switch. כן, מדובר על אותו כותר שנדחה ל-2017 בכדי שיוכלו לעבוד עליו. כרגע הכל בגדר שמועות ואין אף הכרזה רשמית או רמיזה קלה לגבי הפלטפורמות אליהן יושק המשחק או אפילו הכרזה על המשחק עצמו, אך אם זה יתברר כנכון, זה יכול בהחלט לקחת חלק משמעותי בהצלחת הקונסולה. בכדי לברר את אמינות השמועה כנראה שנצטרך לחכות להכרזת המשחק.

ועוד שמועה נוספת וגדולה לא פחות נפוצה על סדרות המשחקים Mother (או בשמו האחר, EarthBound) ו-Metroid, והפעם מדובר בכותרים חדשים עבור הקונסולה.
אולי לא צוין באופן רשמי כי סדרות המשחקים הללו יתחדשו בכותר חדש לכבוד יציאת הקונסולה, אך נשיא החברה באמריקה דאג לציין כי הם מודעים לציפייה הגדולה של המעריצים לראות כותר חדש עבור 2 הסדרות הללו. לצערו הרב, כרגע אין לו שום דבר להכריז עליו אך אנו מקווים כי בחודשים הבאים יהיה לחברה הכרזה עבור סדרות המשחקים הללו.

משחקים חדשים

נמאס לכם מהשמועות? אז אנחנו בטוחים שתשמחו לשמוע שמשחק המירוצים החדש של Shin'en Multimedia הוכרז עבור ה-Nintendo Switch, הלוא הוא  Fast RMX. לא אוהבים מירוצים? ובכן, גם סדרת המשחקים מבין המפורסמות של משחקי המכות, Street Fighter, מגיעה אל הקונסולה עם Ultra Street Fighter II: The Final Challengers. המשחק יציע לשחקנים מס' דמויות ואת האפשרות לבחור בין עיצוב מפוקסל של המשחק שיחזיר את המעריצים למסע בזמן עם תחושת נוסטלגיה או עיצוב מודרני חדש לגמרי.

חברת NIS היא אחת מהתומכות בקונסולה החדשה של Nintendo. מנכ"ל החברה אמר בראיון ל-Famitsu (ותורגם אודות ל-NeoGAF), הם אומנם יצרו עבור וגדלו יחד עם PlayStation, אך הם לא יכולים להתעלם מהמעבר בשוק היפני לגיימינג נייד. המנכ"ל אף טען כי משחקיהם מתאימים מאוד להיות ניידים, אז משחקיהם על ה-Nintendo Switch מתאימים כמו כפפה ליד. המנכ"ל סיים את דבריו בכך שאמר שייצור משחקים עבור 2 הפלטפורמות הוא בהחלט אפשרות.

2 משחקים נוספים מגיעים אף הם אל הקונסולה. הראשון הוא Snniperclips: Cut It Out, Together!, היציע לשחקנים אפשרות לשחק יחדיו בו יהיה עליהם בעולם דמיוני ויצירתי לגזור ולחתוך דמויות מנייר בכדי לפתור פאזלים דינמיים. המשחק יציע לשחקנים אפשרות לשתף פעולה וידרוש מהם להיות יצירתיים בכדי לפתור את אותם פאזלים.
המשחק השני שיגיע הוא Wonder Boy: The Dragon's Trap שיתרחש בממלכת הפטריות תחת מעטה סודיות מוחלטת. המשחק יגיע השנה אל הקונסולה.

Nintendo Switch

ולצערנו, הידיעה האחרונה עלולה לבאס את חלקכם. אף על פי שהייתה ציפייה שאולי לקראת השקת הקונסולה Gearbox Software תכריז על הגעת הכותר החדש בסדרת Borderlands לקונסולה, Borderlands 3 לא יגיע אל הקונסולה, בעיקר בעקבות ציוץ בחשבון ה-Twitter של עובד החברה, Randy Pitchford, האומר כי "אני לא רואה את זה [הגעת המשחק אל הקונסולה] קורה. דיברנו עם Nintendo אך זה הפסיק מסיבה מסוימת. יש להם סדרי עדיפויות אחרים".
אנו מקווים שהדברים ישתנו והמשחק בסופו של דבר כן יגיע אל הקונסולה.

עדכונים נוספים

המשחק ARMS בהחלט נראה מעולה על הקונסולה, במיוחד עם בקרי ה-Joy-Con, אך אם חשבתם שתצטרכו את בקרי ה-Joy-Con בכדי לשחק ב-ARMS אז כדאי שתחשבו שוב. המשחק שיגיע בקרוב ל-Nintendo Switch ולכל אלו שתכננו לשחק בו על הקונסולה החדשה אך לא רצו להשקיע כסף נוסף על עוד שלטים בהחלט יכולים לנשום לרווחה.

Nintendo Switch

דבר נוסף ש-Nintendo פרסמו הוא שדרך התקשורת עם החברים במצב הרשת תעשה דרך הסמארטפון באפליקצייה יעודית לכך. מבולבלים? גם אנחנו. טענת החברה היא שהאפליקצייה נועדה בכדי להמשיך לחזק את התחייבותם למצב הרשת בדרך שתאפשר לצרכן ליהנות מהקונסולה וליהנות מהמשחקים בזמן שהוא בדרכים, ובמקום לרכוש או להשתמש באוזניות גיימינג גסות ומגושמות הצרכן יוכל לשלוף את הסמארטפון שלו ולהשתמש באוזניות המגיעות עם אותו סמארטפון.

ובכדי לעודד אתכם, אותם חוששים לגבי כמות התוכן והמשחקים שיצאו לקונסולה, נשיא Nintendo באמריקה אמר כי יום ההשקה לא הולך להיות ה-יום עבור ה-Nintendo Switch ושכמות התוכן בו לא גדולה כי זה יום ההשקה, אלא כי זו הולכת להיות כמות התוכן הקבועה שתגיע לקונסולה החדשה. לטענתו, כמות התוכן תגיע באופן קבוע ותבטיח עבור רוכשי הקונסולה שבחירתם בקונסולה הייתה חכמה. הוא גם מציין כי החברה מרגישה כי מרץ הגדול של הקונסולה הולך להחדיר מוטיבציה באנשים לקפוץ היישר אל תוך הפלטפורמה החדשה.
אנו לא בטוחים לגמרי לגבי דבריו, אך לפי כמות ההכרזות המגיעות מדי יום – יש סיכוי טוב שהוא יודע מה הוא אומר.

Nintendo Switch

וכאן מסתיים לו סיכום הביניים בימים העמוסים שלאחר ה-אירוע של ה-Nintendo Switch. הקונסולה תושק ב-3 במרץ.
מה דעתכם? מחכים בקוצר רוח לקונסולה? האם סתם יש התלהבות סביבה? ספרו לנו מה אתם חושבים בתגובות.

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר\י תגובה