פייק ניוז! אין באמת Skaven ב-Total War: Warhammer 2

לפני התגובות הזועמות, אני אבהיר – כן, זה אמיתי. ה-Skaven אכן מגיעים ל-Total War: Warhammer 2. העניין הוא שכמו שכל מעריצי עולם Warhammer יודעים, הגישה הכללית ל-Skaven (גזע של עכברושי אדם אכזריים ואלימים) היא שהם לא קיימים. רוב הגזעים מכחישים את קיומם של המכרסמים הנוראיים האלה, ומתייחסים אליהם בתור אגדת עם או צ'יזבט מדמם במיוחד. ולכן הבדיחה בכותרת. צחקתם איתי? עלי? מצוין. קדימה לחדשות!

אז הנה זה פורסם רשמית, וכמו שהרבה חזו ה-Skaven מצטרפים ל-Total War: Warhammer 2 בתור הגזע הרביעי (יחד עם האלפים, האלפים האפלים ואנשי הלטאה). מי שישלוט בעכברי הביבים האלה יזכה בגזע ששונה באופן משמעותי מאוד מכל השאר בהתנהלות ברמה האסטרטגית והטקטית כאחד. השליטה בגזע תהיה מאתגרת, כיוון של-Skaven יש נטיה קשה להלחם בעצמם (וזאת כנראה הסיבה העיקרית שבגללה הם עוד לא השתלטו על עולם Warhammer). מצד שני, הם חמושים בכמה מהנשקים היצירתיים ביותר ביקום Warhammer, ומי שלא מאמין לי שיחפש Doomwheel בגוגל.

Total War: Warhammer 2 מגיע ב-28 לספטמבר הקרוב למחשב האישי, ובעתיד יוכל להתחבר למשחק הראשון בסדרה כדי ליצור קמפיין ענקי, כחלק מהמגה-תוכנית של Creative Assembly לפתח טרילוגיית משחקים ולחבר את כולם לכדי חווית ה-Warhammer האולטימטיבית.

אודות רפאל שנקולבסקי

גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר\י תגובה