האם ה-Nintendo NX תיחשף בשבוע הבא?

הרבה אנשים מצפים לראות מה לעזאזל Nintendo מחביאה מתחת לשרוול עם הקונסולה החדשה שלה, ה-NX, שאמורה להגיע בסתיו. עד עכשיו לא קיבלנו שום מידע משמעותי שהוא לא שמועה או הדלפה לכאורה לגבי הקונסולה המסתורית, מה שגרם להרבה אנשים לחשוב שההכרזה של הקונסולה תידחה, אם לא הקונסולה עצמה.

למרות זאת, חברת הייעוץ הפיננסית Macquarie שחררה דו"ח חדש על Nintendo, שם נכתב שאנחנו יכולים לצפות לחשיפת ה-NX כבר בשבוע הבא. זה אולי לא ישמע לכם הגיוני כל כך, אבל האפשרות ש-Nintendo מתכננת אירוע ועוד חילקה הזמנות למספר המצומצם של העיתונאים שיוכלו לדווח עליו לא נשמעת סבירה בכלל.

למרות זאת, Macquarie לא מתאכזרת יותר מידי ל-Nintendo, ואומרת שה-NX עלולה לא להצליח כמצופה, יחד עם מחיר גבוה יחסית של בין $300 ל-$350. ענפי המשחקים הניידים של Nintendo גם לא נראים מצליחים במיוחד, כש-Super Mario Run צפוי לנעול את עצמו ל-60 אחוזים מהשוק הגלובלי על ידי כך שיושק אך ורק על מכשירי ה-iOS תחילה, ולא תושק כלל בסין.

מה אתם חושבים? האם באמת נוכל לצפות להכרזה על הקונסולה כבר בשבוע הבא, או שנוכל להנות מהחג מבלי יותר מידי הכרזות גדולות? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה