טריילר חדש ל-Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX

הכותר החדש של פוקימון זוכה לקבל מספר טריילר משחקיות חדש, וזה מעולם לא נראה חמוד יותר!

בעוד מספר שבועות כל מעריצי פוקימון באשר הם, יקבלו בברכה לאוויר העולם את Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX. מדובר בחידוש עבור אחד המשחקים היותר ישנים שקיימים בסדרה. על מנת לסייע לשחקנים חדשים שלא מכירים את אופן המשחק, שוחרר טריילר חדש עבורו, המציג לנו כיצד עובד המשחק, ומה צפוי לנו. כמו כן, אי אפשר לוותר גם על הפרסומת החמודה שעלתה לאוויר, בה אנו רואים את Pikachu ואת Eevee.

עלילתו של הכותר חושפת לנו כי אנחנו מגלמים פוקימון, שעד לא מזמן היה בן אדם. במטרה לחשוף את עברם של הפוקמונים, יהיה עלינו לחבור אל השותף הפוקימון שלנו ולצאת למסע של גילויים. אותו מסע כולל בתוכו עבודות שונות ומשונות, במובוכים סבוכים במיוחד. כמו כן, נוכל לגייס לצוות שלנו פוקמונים שונים ומגוונים אחרים, על מנת שיוכלו לסייע לנו בקרבות מבוססי התורות שלנו.

שלא כמו המשחק המקורי בסדרה, המנגנון של הכותר הנ"ל מייצר לנו מבוכים באופן פרוצדורלי עם גישה מעט סוררת כלפי השחקן. אבל כמובן שאם אנחנו צוללים אל תוך מבוך שכזה, תמיד נוכל להציל את עצמנו באמצעות קבוצה אחרת (או ליתר דיוק בעזרת שחקן אחר).

תוסיפו לכל זה מכניקות חדשות (בינהן מצב אוטומטי) ופוקמונים חדשים (הכוללים גם מגה התפתחויות), ייתכן ולשחקנים הנאמנים אכן שווה לצלול אל תוך אותה הרפתקאה משוגעת וצבעונית.

Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX יהיה זמין למשחק החל מה-6 למרץ, עבור קונסולת ה-Nintendo Switch.

ספרו לנו למה אתם הכי מצפים בכותר הייחודי הזה? עם אילו פוקמונים תרצו להסתובב? האם יצא לכם להתנסות במשחק הישן בעבר?

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה