היו זמנים בהוליווד – טריילר ראשון לסרטו החדש של טרנטינו

סוף סוף אנחנו מקבלים טריילר ראשון לסרטו המצופה של קוונטין טרנטינו "היו זמנים בהוליווד"

אם יש במאי אחד שגורם לכולם לעצור ולהסתכל על המסך כשסרטו החדש מגיע זה קווינטן טרנטינו. הבמאי הנודע שהביא לנו את "ספרות זולה", "ממזרים חסרי כבוד" וסרטי "להרוג את ביל" השאיר את חותמו על תעשיית הסרטים וכשאנחנו שומעים שהוא עומד להציג לנו סרט חדש, אנחנו לא יכולים לחכות לראות מה הוא מתכנן וזה הפעם "היו זמנים בהוליווד".

על הסרט החדש דיברנו מספר פעמים ואיך הוא יתרחש בתקופת פרשיות הרצח של הוליווד בסוף שנות השישים ויתרכז בשחקן ריק דלטון, אותו יגלם לאונרדו דיקפריו, והפעלולן שלו קליף בות', אותו מגלם בראד פיט. נשמע טוב? חכו עד שתראו את הטריילר:

יחד עם הטריילר קיבלנו תקציר מלא של הסרט:

'היו זמנים בהוליווד' של קוונטין טרנטינו מתרחש בלוס אנג'לס של שנת 1969, בה הכל משתנה וכוכב הטלוויזיה ריק דלטון (לאונרדו דיקפריו) וכפיל הפעלולים שלו משכבר הימים, קליף בות' (בראד פיט) מחפשים את דרכם בתעשייה שאינם מזהים עוד.

סרטו התשיעי של הבמאי-תסריטאי קוונטין טרנטינו מציג אנסמבל שחקנים גדול ומספר קווי-עלילה במחווה לרגעיו האחרונים של תור הזהב ההוליוודי.

עם כוכב קודמים של טרנטינו וחדשים מוכשרים כמו מרגו רובי, והעיר שטרנטינו תמיד אוהב להציג בסרטיו לוס אנג'לס, אין לי ספק שאנחנו הולכים לקבל משהו באמת מיוחד מהבמאי הנודע ב-8 באוגוסט.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה