One-Finger-Death-Punch-2

One Finger Death Punch 2 הוכרז, יגיע ב-2019

One Finger Death Punch היה אחד ממשחקי האינדי שכבשו את כל העולם בשניה, לאחר שיצא לראשונה למחשב האישי ול-Xbox 360 ב-2013, עם משחקיות מיוחדת ומעניינת שכללה רק שני כפתורים, ימינה ושמאלה, ואלימות מטורפת בין אנשי מקל פשוטים, שהזכירה לי קצת את אנימציות הפלאש הפופולאריות מ-Newgrounds. למרות הטירוף שעשה המשחק, לא שמענו הרבה מאת המפתחים שלו, עד עכשיו – Silver Dollar Games, הסטודיו העצמאי שמורכב מצמד אחים, חשף השבוע ששני האחים עובדים על משחק שני, גדול יותר, ואלים יותר, שייצא מתישהו בשנה הבאה.

את ההכרזה קיבלנו במפתיע מעמוד ה-Facebook הרשמי של הסטודיו, ובה נחשף שהמשחק, בניגוד לקודמו, לא ישתמש בחבילת כלי ה-XBA של Microsoft אלא יפותח לגמרי במנוע המשחקים Unity. בנוסף, Silver Dollar Games גם הודיעו שירצו להביא את המשחק לפלטפורמות נוספות, כמו ה-PlayStation 4 (“אם PlayStation יסכימו”, לדברי הסטודיו) וה-Xbox One.

כרגע לא ידוע לנו הרבה מידע על One Finger Death Punch 2, אבל תוכלו לצפות לו בכנס מפתחי המשחקים השנתי GDC 2018, שייערך ממש בקרוב.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *