שמועה: OnePlus 6 יוכרז עד לחודש מרץ 2018 עם קורא טביעות אצבע מתחת למסך

יצרנית הסמאטפונים הפופולרית One Plus כנראה תכריז על טלפון הדגל החדש שלה עד מרץ 2018 ה-OnePlus 6

יצרנית הסמארטפונים הקטנה אך פופולרית למדי, One Plus, חשפה בחודש נובמבר האחרון את מכשיר הדגל השני שלה לשנת 2017, OnePlus 5T, זאת כחצי שנה בלבד לאחר ההכרזה על הדור הקודם בסדרת הדגל, OnePlus 5. כעת, נראה כי גם דור מכשירי הדגל הבא מבית פיתוחה אינו כה רחוק מאיתנו, כאשר דיווח חדש טוען כי החברה תכריז על ספינת הפרימיום OnePlus 6 במהלך החודשים הראשונים לשנת 2018.

על פי פרטי הדיווח, היצרנית הסינית מתכננת להציג לעולם בפעם הראשונה את ה-OnePlus 6 עד לאמצע חודש מרץ 2018, בעוד השקתו הרשמית ועלייתו על גבי מדפי החנויות בשווקים הראשונים תתרחש בסוף אותו חודש. במקרה שאכן יתבררו הדברים כנכונים, כהונת ה-OnePlus 5T כמכשיר הדגל של היצרנית הסינית תהא אחת מן הקצרות שראינו בשוק המובייל, שכן עד לחודש מרץ יחלפו להם כ-4 חודשים בלבד מאז הכרזתו בנובמבר האחרון.

מלבד מועד ההכרזה, נחשף בדיווח כי הוואן פלוס 6 עשוי להביא עימו קורא ביומטרי לזיהוי טביעת האצבע שימוקם מתחת לפאנל התצוגה של המכשיר, זאת בהשוואה לקורא ביומטרי הממוקם בגב דגם ה-OnePlus 5T. כמו כן, נמסר כי המכשיר ישלב מערכת שבבים מדגם Snapdragon 845, פלטפורמת הדגל החדשה של קוואלקום, שהשקתה צפויה להתרחש בחודשים הראשונים לשנה הבאה. שאר הפרטים הרלוונטיים למפרט המכשיר טרם פורסמו ברשת, אך מדובר בעניין של זמן עד אשר יחלו לצוץ הדלפות ושמועות נוספות בנושא.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה