ה-Xbox One אולי יריץ את משחקי ה-Xbox הראשון

תכנית ה-Backwards Compatibility של משחקי Xbox 360 ל-Xbox One בהחלט אהובה על כולם ומדהימה מבחינה הנדסית והרוויחה ל-Microsoft עוד מעריצים ואהדה. למרות שנוספו המון משחקי Xbox 360 ויש כבר אוסף מרשים, נראה ש-Microsoft לא סיימה.

כש-Phil Spencer, ראש מחלקת Xbox, דיבר ב-Twitter, הוא ציין את התשוקה של הצוות ל-Backwards Compatibility של משחקי ה-Xbox המקורי. הוא הבהיר שאף אחד בצוות הפיתוח לא עובד על הרעיון הזה כרגע, מה שאומר שהחלום לא יתגשם בקרוב, אבל הוא אמר שהוא ישמח להגשים אותו בעתיד. “עדיין לא שללנו זאת אבל אנחנו לא עובדים על האפשרות כרגע. אני אשמח למצוא את הזמן לעשות את זה.”

בהתחשב בכמות הפעמים ש-Phil Spencer ציין את התשוקה שלו ל-Backwards Compatibility עם משחקי ה-Xbox המקורי זה נראה שהרעיון על השולחן, אבל חוץ מהציוץ שלו ברשת החברתית, אין לנו שום דרך לדעת מה הולך בדיונים בחברה לגבי המעבר של המשחקים הקלאסיים לקונסולה החדשה. אבל בואו כולנו נקווה שנראה אותו כבר ב-E3 בשנה הבאה, או אפילו לפני.

ל-Xbox One כבר יש ספריה מלאה במשחקים דיגיטליים ופיזיים מה-Xbox 360 שהגיעו לקונסולה החדישה, שרק ממשיכה לגדול בכל חודש. הרשימה כוללת כבר מ-250 כותרים שונים שזמינים לכל מי שרכש אותם בעבר או רוצה לנסות אותם מחדש על הקונסולה, והיא רק ממשיכה לגדול.

מה אתם חושבים? האם נוכל לראות את משחקי הקונסולה הקלאסית על המערכת החדשה ביותר? ספרו לנו בתגובות.

אודות תומר בראשי

בן 20, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב ובקונסולות מאז שאני זוכר את עצמי, נהנה לשמוע את כל סוגי המוזיקה, לראות סרטים איכותיים וכמובן לשחק כמה שרק אפשר.

השאר\י תגובה