טריילר אחרון ל-“Overlord”: חיילים אמריקאים מול ניסויים נאצים

חיילים אמריקאים תמימים מוצאים את עצמם נלחמים בניסויים נאצים מבחילים ומפלצות בטריילר האחרון ל- “Overlord”.

“Overlord” (איך שהכותרת רומזת) מתמקם בערב יום הדין בזמן מלחמת העולם השנייה, ועוקב אחרי חבורה של צנחנים אמריקאים אחרי שהמטוס שלהם מתרסק מאחורי קווי האויב, בעיירה קטנה מחוץ לנורמנדי. איך שהחיילים יגלו עוד מעט, העיירה הזאת היא איפה שהחיילים הנאצים מארגנים ניסויים “מדעיים” די ביזארים… עם תוצאות מאוד מבחילות.

למרות השמועות הרבות שהסרט הוא “קלוברפילד 4”, בסוף התגלה שהסרט הוא פשוט אימה-מתח מבית יוצרו של המפיק ג’יי ג’יי אברמס ו- “Bad Robot” (המוחות מאחורי סדרת “קלוברפילד“). יוליוס אייברי ביים את הסרט עם תסריט על ידי בילי ריי (“קפטן פיליפס”) ומארק אל. סמית’ (“האיש שנולד מחדש”), ביחד עם קאסט של יובן אדפו (“גדרות”), סוכן S.H.I.E.L.D לשעבר איאן דה קסטקר ועוד. הסרט ערך את הופעת הבכורה שלו בפסטיבל חודש שעבר, ואפשר להגיד בבטחה שהתגובות היו די מתלהבות.

Paramount שחררה עכשיו את הטריילר השני (והאחרון) בשביל “Overlord”, שכאמור ישתחרר לקולנועים בנובמבר. הטריילר האחרון משלב בין צילומים שלא ראינו עדיין מהסרט ביחד עם תגובות מהמבקרים שצפו (ונהנו) מהסרט בפסטיבל לפני כמה שבועות.
אתם יכולים לצפות בטריילר בעצמכם למטה:

לפי הצילומים שהתגלו רק עכשיו, Overlord נראה סרט שראוי לצפייה (יותר ממה שראוי מהיגעלות) שמציג טיול היסטורי בדיוני ומפחיד מעניין. נראה ש- Bad Robot די בטוחים לגבי הסרט בינתיים, בגלל דיווחים לגבי פרויקט חדש של חברת ההפקות (ואברמס) עם אייברי בסרט גיבורי על בשם- “The Heavy”. עם העובדה שהרעש החיובי סביב הסרט רק מתעצם בשבועות הקרבים לסרט, בהחלט יש סיכוי גדול שהסרט יהיה הצלחה גדולה בקופות ברחבי העולם.

למרות שהסרט לא יגיע סביב “ליל כל הקדושים” לפי התכנון של ההפקה,לפי איך שהדברים נראים לא נראה שזה יפגע בסיכויים של הסרט להצליח בנובמבר. הסרט יצטרך להתחרות פנים מול פנים כנגד “הנערה ברשת הכביש” בשביל תשומת לב מצופי קולנוע בוגרים בשבוע הראשון שלו, קרב שממנו יש הרבה סיכויים שיעלה כהמנצח, בעיקר בגלל חוסר הרעש סביב סרט ההמשך ל-“נערה עם קעקוע דרקון”.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה