Override Mech City Brawl

Override Mech City Brawl יושק בארבעה בדצמבר

רובוטים ענקיים, ערים גדולות כזירות קרב ויכולות לחימה מיוחדות מחכים לכם במארז קטן ונחמד בשם Override Mech City Brawl

Override Mech City Brawl הינו משחק מכות, המתבסס על רובוטים ענקיים שאתם מפעילים בשביל לכסח את היריבים. חברת The Balance אחראית לתופעה הזו והמשחק יהיה זמין למחשב האישי ולקונסולות ה-Xbox One וה-PlayStation 4 החל מה-4 בדצמבר.

מי שמעוניין להירשם לבטא ולהתנסות במשחק יוכל לעשות זאת כאן בקישור. אחרי הבטא תוכלו לרכוש את המשחק הסטנדרטי ב-30 דולר או גרסה משודרגת ב-40 דולר. במשחק תוכלו לשחק אחת מ-12 הדמויות המגוונות, כל אחת עם היכולות שלה. זירות הקרב שלכם יהיו מפוזרים ברחבי העולם – טוקיו, מצרים, סאן פרנסיסקו ואפילו מקסיקו.

יש מצב שחקן יחיד, מרובה משתתפים ואפילו מצב שלפי דעתי מהסרטון אולי אחד המשעשעים ביותר וזהו מצב קו-אופ 4 שחקנים שכל שחקן שולט באיבר אחר ברובוט!

אודות גולדמן יונתן(ג'וני)

היי כולם אני ג'וני, בן 29, נשוי, גר בגליל המערבי ועובד בחקלאות ביום יום. אחרי העבודה במחשב, במיטה, בחוץ בהכל בערך. משחקים זה תשוקה ויש בינינו מערכת יחסים של הבנה הדדית. ז'אנרים אהובים: אסטרטגיה, יריות, תפקידים, ניהול ערים, משחקי לחימה וכנראה הכל חוץ מספורט(שזה כולל גם כלי רכב). השם משתמש שלי במשחקים הוא JohnyDAG, אם אתם נתקלים בי תגידו "היי" אני לא נושך...בערך.

השאר\י תגובה