Override Mech City Brawl

Override Mech City Brawl מקבל טריילר השקה חגיגי במיוחד

המשחק Override Mech City Brawl נמצא ממש מעבר לפינה ולפני ההשקה שוחרר טריילר השקה מפוצץ בטירוף

משחק המכות Override Mech City Brawl יושק בארבעה בדצמבר למחשב האישי ולקונסולות ה-Xbox One וה-PlayStation 4 ורגע לפני ההשקה, המשחק מקבל טריילר השקה מטורף מלא ברובוטים ענקיים.

מה יכול להיות רע כשלוקחים רובוטים ענקיים כל אחד עם היכולות לחימה משלהם, שמים אותם בזירות עירוניות ברחבי העולם, משסעים אותם אחד בשני ונהנים מהמופע? הטריילר חושף כמות נדיבה מאוד של לחימה אינטנסיבית, בניינים מתמוטטים, סביבות משחק מטורפת וחלק מהיכולות של כמה מהרובוטים.

המשחק יכיל מספר מצבי משחק שהמעניין ביותר מביניהם (כי הוא שונה מאוד) הוא מצב בו קבוצה של כמה שחקנים שולטת ברובוט אחד, כל שחקן שולט באיבר אחר – מבחן אמיתי לעבודת צוות!. תוכלו לבחור אחד מ-12 הרובוטים ותלמדו את האויבים שלכם מה זה להיות רובוט האלפא ששולט בזירה, יאללה מכות רובוטים ענקיים!

אודות גולדמן יונתן(ג'וני)

היי כולם אני ג'וני, בן 29, נשוי, גר בגליל המערבי ועובד בחקלאות ביום יום. אחרי העבודה במחשב, במיטה, בחוץ בהכל בערך. משחקים זה תשוקה ויש בינינו מערכת יחסים של הבנה הדדית. ז'אנרים אהובים: אסטרטגיה, יריות, תפקידים, ניהול ערים, משחקי לחימה וכנראה הכל חוץ מספורט(שזה כולל גם כלי רכב). השם משתמש שלי במשחקים הוא JohnyDAG, אם אתם נתקלים בי תגידו "היי" אני לא נושך...בערך.

השאר\י תגובה