Override Mech City Brawl

Override Mech City Brawl מקבל טריילר חדש ומלא בטוב!

המשחק Override Mech City Brawl מקבל טריילר שמלא עד הצוואר בקטעים מהמשחק

המשחק Override Mech City Brawl הוא אולי החלום הרטוב של כל ילד שגדל בשנות ה-90 והיה מכור לפאוור ריינג’רס, לראות את המגה-זורד נלחם נגד מפלצות ענק איפשהו גרם לנו גם לרצות להיכנס לרובוט ענק ולכסח את הצורה ליריב.

המשחק הזה מעניק לנו את זה בכמויות גדולות ומספק את הצורך שלנו לריסוק, הרס, וכיסוח בסגנון רובוטי. יכעת הוא גם מקבל טריילר חדש שחושף בפנינו קצת מהמשחקיות המרהיבה שמצפה לנו בעתיד כשאנחנו נכנס לזירה העולמית של כיסוחי רובוטים. הטריילר גם חושף בפנינו אפשרויות עיצוב של הרובוטים המובחרים שלכם, כמו חליפות ייחודיות ועוד!

אחד מהדברים שיותר מעניינים אותי באופן אישי הוא מצב המשחק מרובה משתתפים. לא מדובר במצב הלחימה הרגיל שחוויתם במשחקים אחרים, כאן ארבעה שחקנים שולטים ברובוט אחד, כל אחד אדון לגפה בודדת והם יצטרכו לעבוד ביחד כדי לנצח – עבודת צוות מעולם לא הייתה טובה כל כך!

בשביל לא למרוח אתכם יותר מדי, אני מציג בפניכם את הטריילר, להנאתכם הצרופה!

אודות גולדמן יונתן(ג'וני)

היי כולם אני ג'וני, בן 29, נשוי, גר בגליל המערבי ועובד בחקלאות ביום יום. אחרי העבודה במחשב, במיטה, בחוץ בהכל בערך. משחקים זה תשוקה ויש בינינו מערכת יחסים של הבנה הדדית. ז'אנרים אהובים: אסטרטגיה, יריות, תפקידים, ניהול ערים, משחקי לחימה וכנראה הכל חוץ מספורט(שזה כולל גם כלי רכב). השם משתמש שלי במשחקים הוא JohnyDAG, אם אתם נתקלים בי תגידו "היי" אני לא נושך...בערך.

השאר\י תגובה