חגיגות יום הולדת 3 ל-Overwatch עומדות להתחיל

משחק היריות הפופולארי של Blizzard יחגוג במהלך השבוע יום הולדת 3, ואנחנו צפויים לקבל המון הפתעות.

בתור אחת משחקניות ה-Overwatch הוותיקות של המשחק, גם אני מצפה ומחכה בכיליון עיניים לחגיגות יום ההולדת של המשחק. מהרגע ששוחרר המשחק לראשונה ועד היום, הוא תמיד גדוש בשחקנים, פריטים קוסמטיים והמון אירועים חגיגיים שונים ומיוחדים. אבל אחד האירועים הכי גדולים זו חגיגת יום ההולדת שלו, ולשם כך התכנסנו כאן היום.

האירוע יתחיל החל מה-21 לחודש, ויסתיים ב-10 ביוני. הוא יהיה זמין על גבי ה-PC, Playstation 4 ו-Xbox One. כמידי שנה, גם האירוע הזה יביא איתו שלל של תלבושות, ריקודים, חותמות ועוד המון פריטים קוסמטיים אחרים וחדשים. בדומה לשנה שעברה, אנחנו נזכה לקבל גם פריטים מאירועים שעברו, כמו כן גם את משחקי הארקייד השונים של אותם אירועים.

פריטים חדשים:

  • אירוע חגיגות השנה יביא איתו 6 תלבושות חדשות מסוג Legendary, ועוד 3 תלבושות חדשות מסוג Epic.
  • emote ריקוד חדשים נוספו לדמויות Ash, Baptiste ו-Wrecking Ball.

הפריטים האהובים עליכם חזרו

  • אירוע חגיגות השנה יביא איתו את כל הפריטים הקוסמטיים מאירועי העבר, כולל את הריקודים משנים קודמות.
  • גם הקרבות המיוחדים של האירועים השונים ישובו לחגיגות, והם יופיעו ב-Arcade, כשבכל יום יהיה אירוע מתחלף אחר.

קופסאות הפתעה

  • שחקנים אשר יתחברו למשחק בזמן האירוע, יזכו לקבל קופסאת הפתעה אגדית 1, שתכלול בתוכה פריט 1 מסוג Legendary.
  • מי שיבצע רכישה ל חבילת ה-50 קופסאות הפתעה, יקבל כבונוס קופסאת הפתעה אגדית 1.
  • במהלך האירוע, קופסאות ההפתעה יכלולו בתוכם פריטים קוסמטיים מכל אירועי העבר.

התנסו בחינם

  • המשחק Overwatch יהיה זמין יחד עם אירוע חגיגות יום ההולדת בזמן תקופת ניסיון החינם. מי שירצה יוכל לנסות ולשחק במשחק שכבש את העולם החל מה-21 למאי ועד ה-28, בחינם.
  • שחקני הקונסולות (Playstation 4 ו-Xbox One) יכולים החל מעכשיו להוריד את המשחק, ולהכין את עצמם מראש לתקופת הניסיון החינמית.

מי מכם שהמתין בסובלנות עד כה, ישמח לשמוע שהחברים שלנו ב-Blizzard כבר הספיקו לשחרר לנו טעימה קטנה מאירוע חגיגות ה-3 שנים. אחת מהתלבושות החדשות שתהיה זמינה במהלך האירוע, היא של הכוכבת הדרום קוריאנית שלנו, D.va.

וזו רק טעימה קטנה ממה שצפוי לנו. אז למה אתם מחכים? בואו לחגוג ביחד איתי, ונראה לכולם כי עוד יש המון גיבורים שרק מחכים להציל את העולם!

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה