המשחק Paladins מגיע ל-Nintendo Switch

משחק הרשת Paladins מגיע לקונסולת ה-Nintendo Switch.

משחק הרשת הפופולארי Paladins מגיע בגישה מוקדמת לקונסולת ה-Nintendo Switch ב-12 ליוני. המשחק יהיה ניתן למשחק ברכישה של חבילת ה-Founder. שכוללת בתוכה את האפשרות לבחור את כל הגיבורים הזמינים במשחק (ללא דמויות נעולות) ואת חבילות הקול שלהן. כמו כן, למשחק ברכישה המוקדמת יכלול את התוספים הקוסמטיים הזמינים לדמויות השונות.

למשחק יש מערכת של cross platform בשיתוף עם Xbox One. המערכת מאפשרת לשחקנים בעלי קונסולות שונות לשחק יחדיו, או אחד כנגד השני במהלך המשחק. בינתיים שיתוף הפעולה הוא בין Nintendo ו-Microsoft, ולא נראה ש-Sony הולכת להצטרף לחגיגה בקרוב.

Paladins הוא התוספת החדשה במשחקי היריות רב משתמשים, בנוסף ל-Splatoon 2. שחקני ה-Nintendo Switch יכולים לשמוח ולהצטרף לחגיגה. כל שנותר לעשות הוא להמתין לבואם של כותרים נוספים עבור הקונסולה המדהימה הזו.

מה דעתכם על התוספת של המשחק לארסנל של ה-Switch? אילו עוד משחקים הייתם רוצים שיגיעו לקונסולה? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה