"פניוורת' "- סדרת המקור של אלפרד מקבלת תאריך יציאה

סדרת המקור של אלפרד פניוורת', המשרת האישי הנאמן ביותר בהיסטוריה של הקומיקס- מקבל תאריך יציאה רשמי בטיזר חדש.

אחרי הטיזר הקודם לסדרה של אלפרד- בשם "פניוורת'", מגיע טיזר טריילר חדש לסדרת המרגלים בכיכובו של ג'ק באנון (Jack Bannon), שישחק את הדמות של מי שעתיד להפוך למשרת של האביר האפל של גות'האם.

בנוסף לבאנון בתפקיד אלפרד, גם דמותו של תומס ווין תופיע ותשוחק על ידי בן אולדרידג' ( Ben Aldridge) לו אנחנו זוכים להצצה בטיזר החדש.
הסדרה עתידה להתרחק מהסביבה המוכרת של העיר גות'האם ונבליה המוכרים (שחלקם עוד לא יוולדו בזמנים בהם יתרחש הסיפור), והסיפור עצמו עתיד להתרחש בלונדון של שנות ה-60.
על פי הטיזרים האחרונים להם זכינו, ניתן להבין כי הסדרה תיקח יותר כיוון של סדרות בלשים מרובות אקשן עם פחות נגיעות בטירוף מדפי הקומיקס של כוחות-על ויצורים שונים בעלי יכולות כאלו ואחרות.

רשת EPIX שחררה תיאור רשמי לסדרה:

"סדרה בת 10 פרקים, עם פרקים באורך שעה של דרמה שנכתבה על ידי Warner Horizon ותבוסס על דמויות של חברת DC שנוצרו על ידי בוב קין  וביל פינגר.
הסדרה עוקבת אחרי המשרת האגדי של ברוס ויין, אלפרד פניוורת' (ג'ק באנון), חייל לשעבר בשירות SAS הבריטי בשנות ה-20 לחייו, המקים חברת אבטחה וממשיך לעבוד עם המיליארדר הצעיר תומס וויין (בן אלדרידג'), לפני הפיכתו לאביו של ברוס, בשנות ה-60 של לונדון ".

ההגיון מאחורי ההרחקה של סיפור המקור מהעיר גות'האם הוא ככל הנראה עקב חשיפת העיר במהלך 5 העונות האחרונות של הסדרה "גות'האם" ברשת FOX המתחרה, שהסתיימה רק לאחרונה בתאריך 25.04.2019

בטיזר החדש אנחנו גם זוכים לגלות את התאריך בו הסדרה עתידה לעלות על מסכי הטלויזיה בארצות הברית- 28.07.2019

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה