פרסי ג'קסון

פרסי ג'קסון מקבל עיבוד לסדרת טלוויזיה ב-Disney+

מחבר סדרת הספרים, ריק ריירדן, הודיע על העיבוד החדש של "פרסי ג'קסון והאולימפיים" לסדרה ב-Disney+. הסדרה תתבסס על סדרת הספרים המצליחה ותתחיל לפי הסדר הכרונולוגי, כאשר הספר הראשון הוא "פרסי ג'קסון וגנב הברק". פרסי בן ה-12 מגלה שאבא שלו הוא לא אחר מהאל פוסידון. כאשר נגנב פריט חשוב לאל זאוס, פרסי וחבריו, האנושיים והמפלצתיים, עומדים לפצח את תעלומת הגניבה.

לשמחת המעריצים, ריק ריירדן בכבודו ובעצמו יכתוב את התסריט לעלילה, בשיתוף עם ג'ון שטיינברג ובבימויו של ג'יימס רובין. המעריצים טענו שהעיבודים הקולנועיים שהיו לפרסי ג'קסון ב-2010 וב-2013 לא דמו כלל למקור, אך נראה שהבעיה הזאת תיפתר כשהסופר המקורי נכנס לתמונה. ג'ון שטיינברג ודן שוץ ישמשו כמפיקים הבכירים וצוות ההפקה יכלול את רבקה ריירדן, ברט סאלקה, Monica Owusu-Breen, Jim Rowe, אלן גולדסמיט-ויין, ג'רמי בל ו-D.J. Goldberg. אולפן ההפקה של הסדרה יהיה 20th Century Fox.

נראה שלנוכח השתתפותו של ריק ריירדן בלב העשייה התוצר יהיה אותנטי ונוסטלגי, בדיוק כפי שהמעריצים קיוו מהסרטים ששוחררו ב-2010 וב-2013 ("פרסי ג'קסון וגנב הברק" ו-"פרסי ג'קסון וים המפלצות"). המשיכו לעקוב באתר שלנו כדי לקבל עדכונים עתידיים על הסדרה.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה