“בית קברות לחיות”: טריילר ופוסטר רשמיים לקלאסיקה של קינג

החידוש של Paramount ל- “בית קברות לחיות”, מציג טריילר ופוסטר חדשים המחזירים את רומן-האימה האייקוני של סטיבן קינג למסך הגדול.

פורסם ב-1983, “בית קברות לחיות”- הרומן המצליח של קינג עובד פעם ראשונה למסך הגדול ב-1989, והיה בתכנונים לחזור בגרסה מחודשת עוד מ-2010. הסיפור מתמקד בד”ר לואיס קריד (ג’ייסון קלארק) כשהוא עובר עם משפחתו משיקגו לחווה בעיירה קטנה במיין. האימה מגיעה מהר במקום הלכאורה אידיאלי הזה, כשהחתול של הכנסייה נדרס בכביש עמוס ליד החווה, וקריד מחליט לקבור אותו בבית קברות קרוב המיועד לחיות, שהקרקע שלו מחזירה את המתים לחיים. אבל איך שקריד ומשפחתו לומדים די מהר, לפעמים מוות עדיף.

למרות שהסרט לא אמור להגיע לקולנועים עד לאפריל 2019, Paramount החליטה לנצל את עונת “ליל כל הקדושים” הדורשת אימה ומהר, בעזרת קמפיין פרסומי כבר מעכשיו. יום אחרי הפוסטר הרשמי האולפן כבר שחרר טריילר רשמי ל- “בית קברות לחיות”.
אתם מוזמנים לצפות בשניהם למטה:

הסרט נוצר על ידי היוצרים קווין קולש ודניס ווידמייר (Starry Eyes) ונכתב על ידי ג’ף בולר. בנוסף, ג’ון לית’גו יככב כג’וד קרנדל, השכן החביב שמזהיר לראשונה את לואיס מהסכנה של להחזיר את המתים בחזרה לחיים. איימי סיימץ משחקת את אשתו של לואיס, רייצ’ל הנלחמת בשדים של עצמה, כאשר היא נרדפת על ידי הזיכרונות של אחותה זלדה שסבלה ממחלה קשה כילדה ומתה ממנה בגיל צעיר. למרות שהסרט הישן שינה קצת את הגרסה של קינג, כאשר השתמש בשחקן מבוגר בלבוש אישה, הסרט החדש ישתמש בשחקנית בת הנוער- אליסה ברוק לווין שתשחק את הדמות המחרידה אך זכורה.

כמו שנאמר כבר, “בית קברות לחיות” זאת אחת היצירות היותר נודעות ומטרידות של קינג, אדם שהביא לנו יצירות כמו: “זה“, “מיזרי”, “המגדל האפל”, “הערפל” ועוד כל כך הרבה קלאסיקות. קינג בעצמו היה אחד המבקרים המרכזיים של הרומן, כאשר אמר שהתוצאה שהתקבלה היא הרבה יותר ניהיליסטית (ראיית עולם שרואה באמונה כדבר מזיק שמוביל לחוסר משמעות) ממה שהוא התכוון. הטריילר מציג לנו שהסרט גם לא יחסוך  באספקטים האיומים ביותר של הסיפור, כשהוא יציג לנו את הזכרונות של רייצ’ל מאחותה החולה. למרות זאת, גם אם הסרט יהיה מפחיד או לא, אפשר להסיק שהסרט החדש של “בית קבורת לחיות”, יהיה קשה לצפייה בדרך טובה, בדיוק כמו הקודם.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה