פיטר דינקלג' אולי יצטרף ל-The Avengers: Infinity Warפיטר דינקלג', אחד השחקנים המוכשרים על מסך הטלוויזיה, אולי יצטרף לסרט הנוקמים החדש.

פיטר דינקלג' זוכה פרס האמי על תפקידו בתור טיריון לאניסטר הערמומי בסדרת הענק של HBO, ככל הנראה יצטרף לצד רוברט דאוני ג'וניור וכריס אוונס בסרט הענק הבא של Marvel, הסרט שיתחיל את הפרק האחרון בסאגת אבני הנצח, Avengers: Infinity War.

דינקלג' כעת תחת עיני הסטודיו להצטרף להפקה שתתחיל לצלם בסתיו, אחרי דחייה של הפרויקט מצילומים בקיץ, עד כה לא ידוע מי ישחק כוכב משחקי הכס והאם יצליחו לשלב אותו בסרט עם כל כך הרבה דמויות מלוהקות מסרטים קודמים.

היו מספר השערות למי ישחק דינקלג', חלק מאמינים כי ישחק את יאטו הצופה, ישות שמימית שצופה באירועים בעולם שלנו ובעל קשרים חזקים בקומיקס לדוקטור סטריינג' ואבני הנצח, אבל נראה כי ישנו סיכוי גבוה שישחק דמות מאוד מיוחדת וחביבה על קוראי הקומיקס, MODOK.

הכותב Christopher Markus, שמהווה חצי מצוות הכותבים עבור Infinity War, ציין בראיון כשעבד על Captain America: Winter Soldier כי יש לו רצון ללהק את דינקלג' בתור הנבל.

אני מת על MODOK ואני חושב שאפשר לעשות סרט מפחיד עם MODOK אבל אף אחד לא בצד שלי הרגע…אני עוד אגרום לכם לרצות לראות את פיטר דינקלג' בתור MODOK. אם הוא הייתם רואים אותו מרחף מעבר לפינה הייתם מבועתים. זה יהיה מדהים.

לאחר מכן שוב, בסרט Captain America: Civil War, דיבר על הדמות המוזרה

ישנם אנשים שאני תמיד רוצה לצרף לסרטים. אני רוצה לשים את MODOK במשהו אבל אי אפשר פשוט להפיל ראש ענק מרחף משום מקום, זה לא כאילו "אנחנו צריכים ללכת לדבר עם הבחור הזה אבל אני צריך להגיד לך משהו עליו קודם". פתאום כל הסרט צריך לשנות מבנה בשביל להתאים לו,  אז אני אף פעם לא מנצח בויכוח הזה.

MODOK (או Mental/Mobile/Mechanized Organism Designed Only for Killing, שמתחרה עם SHIELD על השם עם ראשי התיבות הכי מגוחכות של Marvel) הוא מהנדס שנעשו בו ניסויים טכנולוגים עד שנוצר הראש המרחף על כסא שאתם רואים לפניכם, הוא בעל כוחות מחשבתיים, אינטלקט גבוה ואוגר כמות מטורפת של מידע ונתונים סטטיסטים, אם יצורף לסרט החדש, זה בטח יהיה בסצנה בה הנוקמים נעזרים בו למצוא את אבן הנצח האחרונה או בתור אחד המשרתים של Thanos.

זאת לא הפעם הראשונה של השחקן בסרט קומיקס, הוא בעבר כיכב בתור הנבל בוליבר טראסק ב-Days of Future Past אבל נתן הופעה די יבשה, אם באמת ישחק את MODOK, הוא בטח יגנוב סצינה או שניים, קשה מאוד לתת הופעה יבשה כשאתה ראש על כסא מרחף.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה