לוגו חברת פיליפס

חברת Philips משיקה שני מסכי גיימינג חדשים

ה-242E1GAEZ וה-272E1GAEZ הם מסכי הגיימינג החדשים של פיליפס

מסכי הגיימינג החדשים של Philips יצרפו לסדרת מסכי "E" לאחר שהושקו שני המסכים הראשונים בסדרה מוקדם יותר השנה. המסכים החדשים בסדרה יציעו סטנד מתכוון מתקדם לצד פאנל מסך ואיכות תמונה בלתי מתפשרת. המסכים החדשים יהוו פיתרון יעיל לשלל שימושים החל מגלישה בסיסית ברשת, לימודים וכמובן גיימינג.

שני המסכים החדשים יציעו תמיכה מלאה ב-AMD FreeSync Premium המבטיח קצב רענון גבוה ותמונה ללא קרטועים. מעבר לכך שני המסכים תומכים בקצב רענון מהיר של עד כ-144 הרץ לצד זמן תגובה של 1ms.

בתחום התמונה נקבל את טכנולוגיית Ultra Wide-Color המספקת תמיכה בספקטרום רחב יותר של צבעים, כך שהמסך מתאים לשימוש גם עבור עולם הבידור ויצירת התוכן. מעבר לכך נקבל תמיכה בטכנולוגיית SmartContrast ותמיכה במצב משחק משופר SmartImage.

פאנל המסכים זהה כאשר מדובר בפאנל VA LED המשתמש בטכנולוגיית MVA המספקת תמונה בהירה ומדויקת גם בזוויות צפייה רחבות. מעבר לכך סטנד המסכים יאפשר תמיכה רחבה בשלל אפשרויות הצבה, החל מהתאמת גובה של 100 מילימטר ואפשרויות הטיה. מעבר לכך פאנל המסכים יתמוך ב-Flicker-Free למניעת הבהובים הפוגעים בעין לצד תמיכה ב-LowBlue לטובת מניעת פליטת אור כחול.

כמה זה יעלה לי..! – ה-Philips 242E1GAEZ יהיה זמין בגודל של כ-24 אינץ' ובמחיר מומלץ לצרכן של כ-999 שקלים. ה-Philips 272E1GAEZ יהיה זמין בגודל של כ-27 אינץ' ובמחיר מומלץ לצרכן של כ-1299 שקלים. המסכים יגיעו לישראל החל מחודש ינואר 2021.

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. בעברו היה גם כתב הטכנולגיה והמשחקים של אתר ynet. רועי הוא טכנאי מחשבים, גיימר ותיק וגיק משכמו ומעלה. כיום הוא משמש כאיש מערכות מידע בחברת המשחקים הישראלית Gliding Deer.

השאר\י תגובה