תמונות וטיזר נוסף נחשפו לאירוע ה-Crossover של ה-CW

אחרי שראינו את בארי ואוליבר בטריילרים הקודמים הגיע הזמן לגלות איפה תהיה סופרגירל באירוע ה-Crossover, לראות את חוות משפחת קנט ומבט ראשון לבאטוומן של יקום הסדרות של DC.

אחרי שזכינו להצצה על אוליבר שמתעורר בגופו של בארי, ובארי בגופו של אוליבר- והתחילו לבנות את ההייפ סביב אירוע ה- Crossover השנתי, הגיע תורן של בנות המין היפה.

תגידו את זה יחד איתי, כולם:
Dammit Barry!
מה קורה פה? קארה נעולה במתחם S.T.A.R Labs? אלכס אחותה היא לא רק הסוהרת שלה, אלא גם קוראת לה משוגעת?
ברור לגמרי שמשהו השתבש פה והאנשים ביקום ה-Arrowverse התחלקו לגמרי על השכל, או שאירוע חריג במיוחד קרה ושינה את הכל, וכולנו יודעים מי גורם לאירועים משני מציאות ויקומים בסדרות האלה.

נראה שסופרגירל החליפה גוף עם איזה מטה-אנושית (Meta-human) מסוכנת שכלואה במעבדות S.T.A.R, מה שאומר שהולכת להיות לנו פושעת שהולכת להחזיק בכל הכוחות של סופרגירל והולכת לעשות צרות.

בנוסף לכך רשת CW שחררה תמונות לקראת המאורע, בהן נחשפות חוות משפחת קנט, יחד עם לויס ליין וקלארק קנט (סופרמן- למי שעוד לא ידע), מבט ראשון אל החליפה של אשת העטלף (Batwoman) -שהפרק יהווה הופעת הבכורה שלה ביקום הטלויזיוני, תמונה של הנבל דוקטור ג’ון דיגן, ואת דמות “The Monitor” של היקום הטלויזיוני, המשוחק על ידי למוניקה גארט (LaMonica Garrett).

מצגת זאת דורשת JavaScript.

הדמויות של סיסקו ראמון וג’ימי אולסון נראים שונים למדי מהגרסאות המוכרות לנו בתמונות האלו.
סיסקו נראה כמו ראש ארגון פשיעה עם ערימות השטרות לצידו על השולחן, וג’ימי אולסן גם נראה כמו מישהו בצד הלא נכון של החוק.
דבר נוסף הוא שניתן לראות כי ג’ון דיגל עוד מתפקד כגיבור “ספרטן” בקו הזמן הזה.

דמות “המוניטור” הוא דמות מיקום הקומיקס של DC כמובן, שהופיעה לראשונה בשנת 1984, והיווה חלק מקו הסיפור הידוע “Crisis on Infinite Earths” שעוסק רבות בנושא היקומים השונים וההתנגשויות בינהם- קו עלילה שנראה שיהיה נושא מרכזי בעלילות פרקי ה-Crossover.

הפרקים של אירוע ה-Crossover ישודרו בתאריכים ובסדר הבא:

  • פלאש: שידור בתאריך 9.12.18
  • החץ הירוק: שידור בתאריך 10.12.18
  • סופרגירל: שידור בתאריך 11.12.18

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה