ה-DLC החדש של Pillars of Eternity 2: Deadfire מגיע ב-2 לאוגוסט

חבילת ההרחבה החדשה של המשחק Pillars of Eternity 2: Deadfire תגיע ב-2 לאוגוסט.

השחקנים של משחק ה-RPG המוצלח Pillars of Eternity 2: Deadfire נהנו עד היום מחבילות הרחבה חינמיות. ב-2 לאוגוסט המשחק יקבל את חבילת ההרחבה Beast of Winter והיא תהיה זמינה לרכישה החל מאותו תאריך. העלות של אותה חבילת הרחבה תהיה $10.

הסיפור בחבילת ההרחבה החדשה של Pillars of Eternity 2: Deadfire, לוקח אותנו אי מסתורי שם אנחנו צריכים להתמודד נגד העוקבים של Rymrgand. כל זה בהתחשב בעובדה שאותם עוקבים חוגגים ושמחים על העובדה שחלק גדול מהעולם הושמד על ידי השומר. יהיה מעניין לבוא ולראות איך דברים מתפתחים כאשר Rymrgand בעל התואר "Beast of Winter" שב ומאיים על כל Eora. כמובן שבנקודה מסויימת אנחנו נאלץ להתמודד מולו.

לפי דבר מעצב הסיפור של חבילת ההרחבה Alex Scokel, אנחנו נזכה לראות הומור שחור שאותו תספק לנו חבילת ההרחבה הקרבה ובאה. "אנחנו ממש לא מעוניינים בחבילת הרחבה מדכאת. זו בהחלט הזדמנות עבורינו להראות כיצד אנשים מרגישים לגבי כל מה שקורה, אבל גם להראות את ההומור שבסיפור."

כפי שציינו קודם לכן, העלות של חבילת ההרחבה היא $10, וכמובן שכל מי שרכש את ה-Season Pass (בעלות של $25) ההרחבה Beast of Winter כבר כלולה בפנים. שתי חבילות ההרחבה הנוספות הכללות הם Seeker, Slayer, Survivor ו-The Forgotten Sanctum. תאריכי השיחרור עבור שתי חבילות ההרחבה הם ספטמבר ונובמבר 2018. כמובן שתאריכי השיחרור הללו אינם סופיים ועלולים להשתנות, כמו שקרה לנו עם חבילת ההרחבה הנוכחית, שהייתה אמורה לצאת במהלך חודש יולי ולבסוף נדחתה ל-2 לאוגוסט.

מה אתם חושבים עד כה על Pillars of Eternity 2: Deadfire? האם חבילת ההרחבה החחדשה אכן תספק את כל מה שמבטיחים לנו? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה