נחשף תאריך השחרור של Pillars of Eternity II: Deadfire

משחק התפקידים האיזומטרי Pillars of Eternity II: Deadfire שמומן באמצעות אתר Fig הוא בלי ספק אחד הכותרים המצופים ביותר השנה, במיוחד של חובבי משחקי הפנטזיה והתפקידים הקלאסיים. עכשיו אנחנו גם יודעים להגיד מתי הוא יגיע אלינו – ה-3 לאפריל 2018.

בנוסף לתאריך שחרור רשמי נחשפו המחירים הרשמיים של המשחק, כאשר הגרסה הסטנדרטית שלו תעלה $49.99, וזאת בגרסאות דיגיטליות. בנוסף יהיו שתי חבילות פיזיות שיהיה אפשר להשיג בחנויות. גרסת ה-Deluxe שתכלול את פסקול המשחק, חיית מחמד בשם Beakhead, מפה איכותית של עולם המשחק, הכרך השני של המדריך הדיגיטלי בהוצאת Dark Horse וכן ספר הדרכה דיגיטלי למי שירצה להשתמש במנוע המשחק ליצירת הרפתקה. את החבילה הזאת יהיה אפשר לרכוש ב-$59.99.

גרסת ה-Obsidian של המשחק תהיה קצת יותר יקרה, ובמחיר של $74.99 היא תכלול את כל מה שנמצא בחבילת ה-Deluxe ובנוסף את כל שלושת ה-DLC הצפויים. מי שגם יקנה את חבילת ה-Obsidian בעותק פיזי יקבל מפה של אזור Deadfire, חבילת גלויות של המשחק ופנקס הרפתקנים.

כמובן שישנם גם בונוסים לכל מי שיזמין את המשחק מראש כגון Beakhead עליו כבר דיברנו, דגל לספינה ועוד. סך הכל נראה ש-Obsidian Entertainment מנסים מאוד לפנק את השחקנים שישקיעו מעבר לממוצע. אם כל זה באמת היה שווה נוכל לדעת ב-3 באפריל, כש- Pillars of Eternity II: Deadfire יצא.

אודות רפאל שנקולבסקי

גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר\י תגובה