ביקונקט משיקה בישראל את סדרת מוצרי Pivo

מוצרי Pivo שיושקו בישראל יספקו טכנולוגיות חכמות ליצירת תוכן וידאו איכותי באופן עצמאי וללא צלם באמצעות הסמארטפון

ביקונקנט תחל בייבוא של סדרת מוצרים חכמים חדשה, הפעם של מותג Pivo הקוריאנית. קו המוצרים החדש שיגיע לישראל יתבסס על חצובה ניידת חכמה לטלפון החכם שלכם המאפשרת יכולות מעקב אוטומטי של פנים וגוף המשתמש בכ-360 מעלות.

מוצרי פיבו יאפשרו לכם להתקין עליהם את הסמארפון שלכם על מנת לצלם סרטוני וידאו, צילומי סלפי ועוד ברמה מקצועית ואיכותית במיוחד וללא צורך בצלם חיצוני, כך שניתן להשיג באמצעות מוצרי החברה תוצאות צילום מרשימות למגוון שימושים. מעבר למוצר עצמו ה-Pivo יגיע עם אפליקציה חכמה המאפשרת למשתמשים בה לצלם מאוד סוגים שונים של צילומים ותכנים מקוריים באופן קל ונוח לתפעול. מדובר בפיתרון מתקדם במיוחד עבור יוצרי תוכן ומשפיענים בפלטפורמות המדיה השונות, החל מ-TikTok ועד לאינסטגרם, יוטיוב, וואטסאפ ופייסבוק. כמו כן מדובר בפיתרון חכם ונוח לאנשים הצריכים פתרונות שימוש קלים לצילום עצמי כגון מורים, מדריכי כושר, יזמים מרצים ועוד.

מלבד יכולות הצילום הבסיסיות, פיבו תציע עם המוצרים שלה שלל פיצ'רים מתקדמים נוספים, כגון היכולת לצלם את עצמכם במעקב גוף ופנים בכ-360 מעלות, כך שתוכלו לצלם את עצמכם בקלות בכל זווית ובאופן דינאמי. כמו כן ניתן להשתמש במוצרי החברה לצילום תכנים בשידור חי לצד שלל פיצ'רים נוספים כגון יכולת הכפלת סלפי בתמונה או וידאו על פי 15, הכפלת סלפי בתנועה, אפשרויות מעקב פנים בשילוב עם אפליקציות אחרות, הוספת מדבקות ועיצובים לוידאו, צילום תמונה על ידי מחוות הרמת יד או על ידי זיהוי אמירת "צ'יז", תמיכה בכ-8 מצבי צילום מתקדמים כגון מצב חצי וידאו חצי תמונה, סרטון מהיר, פנורמה, GIF, יצירת סרטון לפני ואחרי ועוד.

מוצרי מותג פיבו שיגיעו לישראל הם:

Pivo Red – מיועד ליוצרי תוכן, משפיעני אופנה, בלוגרים, משפיעני בישול ועוד הכולל חצובה, שלט רחוק וכבל טעינה. מחיר – 499 שקלים.

Pivo Pod Silver – ה-Pod Silver פותח במיוחד עבור אנשים שעושים פעילות ספורטיבית מהירה כגון רקדנים, סקייטרים, רוכבי סוסים, כדורסל, טניס, אקסטרים ועוד. המוצר כולל חצובה, שלט רחוק, כבל טעינה ואת יכולות הסיבוב המהירות של כ-4 שניות לסיבוב, פי 2 מדגם ה-Pivo Red. מחיר – 599 שקלים.

Pivo GSPR Starter Pack Red – כולל את ה-Pivo Red לצד חבילת אביזרים נוספים הכוללים מעמד מסתובב, שלט רחוק, כבל טעינה, חצובה חכמה ותיק נשיאה קשיח. מחיר – 699 שקלים.

Pivo GSPR Starter pack Silver – כולל את ה-Pivo Silver לצד חבילת אביזרים נוספים הכוללים מעמד מסתובב, שלט רחוק, כבל טעינה, חצובה חכמה ותיק נשיאה קשיח. מחיר – 799 שקלים.

לצד כל אלה ניתן יהיה לרכוש חצובה ייעודית המגיעה לגובה של עד כ-160 ס"מ. מחיר החצובה 399 שקלים.

את כל המוצרים עליהם דיברנו היום ניתן לרכוש באתר חברת ביקונקנט.

מה אתם חושבים על מוצרי Pivo? האם תרכשו אחד מהם? ספרו לנו בתגובות!

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. בעברו היה גם כתב הטכנולגיה והמשחקים של אתר ynet. רועי הוא טכנאי מחשבים, גיימר ותיק וגיק משכמו ומעלה. כיום הוא משמש כאיש מערכות מידע בחברת המשחקים הישראלית Gliding Deer.

השאר\י תגובה