במאי הסרט Thor: Ragnarok מאשר פרטים בסרט

לפי Taika Waititi,במאי הסרט Thor : Ragnarok, כוכב הלכת Sakaar מהקומיקס Planet Hulk יהיה בסרט.

הסרט הבא של Marvel הוא Thor : Ragnarok, הסרט שככל הנראה יביא לסיום את עולמו של Thor, אייזנגרד, הסרט כבר קיבל רמיזה בסוף הסרט Doctor Strange ומאז הצגת הכותרת של הסרט המעריצים רצו לדעת האם משהו מהקומיקס המקורי של Ragnarok יופיע על המסך הגדול, עד כה הבמאי הפיל כמות לא קטנה של רמזים שהוא הולך בכיוון של שילוב העלילה של Planet Hulk לתוך הסרט.

הבמאי Taika Waititi, התחיל לרמוז למעריצים על תוכניותיו כאשר הסביר שהסרט יהיה עבודת צוות של ת'ור ו-Hulk יחדיו, לאחר מכן בקומיקון הוצג שריון הגלדיאטור ש-Hulk יילבש, הבמאי אחר כך רמז על הופעת Korg, גלדיאטור וחבר של Hulk בסיפור Planet Hulk, אישר כי Meik, דמות נוספת אהובה מהסיפור תופיע כמו כן בסרט Thor : Ragnarok ולאחרונה אישר סופית כי הסרט יערב את עלילת Planet Hulk בכך שאמר שהכוכב בו יילחם Hulk, הכוכב Sakaar, יהיה בסרט, למרות שזה לא כך בקומיקס, ככל הנראה Sakaar תהיה בסיסו של The Grandmaster (אותו ישחק ג'ף גולדבלום, כן ג'ף גולדבלום, הזוי), ששם הנבל מתכנן לגרום ל-Hulk ו-Thor להלחם, צפוי להיות קרב מדהים.

Planet Hulk הוא סיפור משנת 2006 בו גיבורי העל של Marvel שולחים את Hulk לחלל על מנת להפטר ממנו כי רואים בו מסוכן מדי לכדור הארץ, הוא נוחת בכוכב אחר, Sakaar, שם נהפך להיות גלדיאטור שמשתלט על הכוכב (סגנון ראסל קרואו רק עם פחות נאומים) ומתכנן את שובו לכדור הארץ לנקמה. חובבי הקומיקס שבינינו כבר קלטו את הרמיזה שזה הכיוון המתוכנן עבור הדמות אחרי Avenger : Age of Ultron כשראינו את Hulk נעלם אחרי שלקח את המטוס של הנוקמים.

planet-hulk-movie

הבמאי אומר בראיון כי זה הכוכב בו Thor ו-Hulk יתאחדו:

Sakaar הוא פשוט מקום מטורף, מרוחק ועתידני שיהיה השינוי הכי גדול בסרט עבור הדמויות שלנו.

הכתבה לקוחה ממגזין Total Film

אפילו שזה מאכזב שחלק גדול מ-Thor: Ragnarok יהיה Planet Hulk, אי אפשר שלא להתרגש מהמחשבה של Hulk חוזר למסך הגדול אחרי העלמותו ב-Age of Ultron, הסרט צפוי לצאת ב-3 בנובמבר 2017.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה