נבחרת Playtika ישראל בגיימינג תחרותי מסיימת את שלב ההכנות לאליפות העולם בספורט אלקטרוני

הנבחרת Playtika שיחקה במשחקי אימון רשמיים נגד נבחרות רוסיה, אזרבייג’ן ונמיביה, והביסה את כולן

נבחרת Playtika ישראל בגיימינג תחרותי, בחסות חברת Playtika הישראלית, מובילה בינלאומית בתחום המשחקים, וענקית המחשבים ASUS ROG, ובניהול העמותה לגיימינג תחרותי בישראל, מודיעה היום (ה’) על השלמת שלב האימונים לקראת אליפות העולם בספורט אלקטרוני, שתערך בטאיוואן בתאריך 9 בנובמבר 2018.

בעוד פחות מחודש תצא לדרך אליפות העולם בספורט אלקטרוני לשנת 2018, בה יתחרו 42 מדינות בכותרי הגיימינג התחרותי הפופולאריים ביותר בעולם, וגם השנה תשתתף הנבחרת הישראלית בתחרות הבינלאומית שתתקיים בטאיוואן.

נבחרת Playtika ישראל, המורכבת מ-11 אלופי ישראל המשתתפים בשלושה כותרים שונים תצא לייצג את ישראל בטאיוואן בנובמבר הקרוב, והציפיות השנה גבוהות במיוחד: בשנה שעברה הגיעה נבחרת ישראל למקום הרביעי והמכובד באליפות ה- League of Legends, ולמקום החמישי ביתר המקצים. לצורך יצירת התנאים למימוש השאיפות הישראליות באליפות העולם הקרובה, התגייסו החברות  Playtika ו- ASUS ישראל, עם מותג הגיימרים Republic of Gamers (ROG).

בחודש האחרון התקיימו משחקי אימונים רשמיים בארגון העמותה לגיימינג תחרותי ובשיתוף התאחדויות הספורט האלקטרוני של רוסיה, אזרבייג’ן, ונמיביה. המשחקים התקיימו בכל הכותרים באליפות העולם: League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), Tekken 7.

נבחרת רוסיה, הנחשבת לאחת המתמודדות החזקות ביותר באליפות העולם בגיימינג תחרותי, קטפה את המקום הראשון בכותר CS:GO באליפות העולם לשנת 2017. משחק האימונים בין נבחרת ישראל לרוסיה התקיים בחודש שעבר בכותר זה, על מנת לאמוד את יכולותיה של נבחרת ישראל מול אלופת העולם הנוכחית בכותר CS:GO, בה ניצחה הנבחרת הישראלית ניצחון מוחץ.

נבחרת אזרבייג’ן שולחת לראשונה קבוצה שתתחרה בכותר ה-League of Legends,  לאחר שבתחרויות קודמות נמנעה מהשתתפות בכותר זה עקב פופולאריות ירודה במדינה, ולכן יכולותיה של נבחרת אזרבייג’ן לא היו ידועות. במשחק האימון ישראל הביסה את היריבה האזרית בשני משחקים.

נמיביה היא אחת המדינות האפריקאיות היחידות שמשתתפות באליפות העולם באופן עקבי. בשנה שעברה השתתפה המדינה רק בטורניר ה-Tekken 7,  אך השנה תשתתף בכל הכותרים. לאחר פגישה שהתקיימה בין יו”ר העמותה לגיימינג תחרותי, עידו ברוש, וסגן הנשיא של התאחדות הגיימינג התחרותי הנמיבית, פיליפ דה-בראיון בטאיוואן בספטמבר, הוחלט על קיום משחק ידידות בין הנבחרות לצורך חיזוק קשרי הספורט האלקטרוני בין המדינות וההתאחדויות. הכותר הנבחר למשחק האימונים היה League of Legends, ובו נבחרת ישראל הביסה את יריבתה הנמיבית.

לדברי עידו ברוש, יו”ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל: “אנו מאוד שמחים על תוצאות משחקי האימונים של נבחרת Playtika ישראל מול רוסיה, אזרבייג’ן ונמיביה. נבחרת ישראל היא בין המתמודדות החזקות ביותר באליפות העולם בספורט אלקטרוני, כאשר שנה שעברה הגיעה הנבחרת להישגים נכבדים בכל כותר. משחק האימון מול רוסיה אישש את הערכתנו כי השנה נבחרת Playtika ישראל הינה נבחרת חזקה במיוחד עם קבוצות חזקות מאוד בכל כותר. השנה אנו מצפים להתעלות על תוצאות אלה ולהגיע להישגים גבוהים אף יותר. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לחברת Playtika וחברת ASUS ישראל על תמיכתם בנבחרת הישראלית”.

בתאריך 4 בנובמבר יתקיים משחק אימונים רשמי אחרון בין נבחרת Playtika ישראל לנבחרת שוודיה, אשר יחתום באופן סופי את שלב האימונים של הנבחרת. פרטים נוספים על משחק זה יפורסמו בהמשך.

אליפות העולם השנתית למדינות מתקיימת כל שנה על ידי הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני. המשחקים באליפות יתקיימו בין ה-9 ל-11 בנובמבר, ופרטים נוספים כגון לוח הזמנים והגרלת הבתים יפורסמו באתר האירוע הרשמי ובעמוד נבחרת ישראל באתר העמותה.

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 24. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

השאר\י תגובה