חרושת שמועות על שת"פ בין Nintendo ו-Microsoft

סרן שמועתי הולך לקבל העלאה בדרגה אחרי רצף השמועות הנוגעות לשיתוף הפעולה בין חברת Microsoft ו-Nintedo. שחקני ה-Switch הולכים להיות מאוד שמחים, אם השמועות נכונות.

כבר כמה חודשים שהיחסים בין Microsoft ו-Nintendo הולכים ומתחממים. למרות שמדובר בשתיים מתוך שלוש המתחרות בשוק הקונסולות, אנחנו רואים פרגון ברשתות החברתיות ופתיחה משותפת של שוק ה-Cross Platform, משחקים שאפשר לשחק ביחד בין הקונסולות. כש-Fortnite יצא ל-Switch, שחקנים מהקונסולה יכלו לשחק עם שחקני Xbox בזמן שסוני התעקשה להישאר לבד. אבל כל יחסי הציבור האלו מתגמדים ביחס לשינוי רשמי משמעותי, שגורר אחריו גל שמועות בנוגע לטיב היחסים העתידיים בין שתי החברות. Microsoft הודיעה שהיא עובדת על אפליקציית Xbox שתגיע לקונסולת ה-Switch. האפליקציה הזו יכולה להיות הרבה דברים, מרשת חברתית ועד משחקים ואנחנו עדיין לא יודעים במה מדובר.

שמועה אחת שמופיעה בכמה מקומות באינטרנט היא ש-Ori and the Blind Forset, משחק אקסלוסיבי עבור ה-Xbox, עומד להגיע אל ה-Switch בהפצת THQ Nordic שהיו אחראים על הגרסה הפיסית של המשחק למחשבים האישיים. על פי השמועה, המשחק אמור לבדוק את יכולות אפליקציית ה-Xbox על הקונסולה ההיברידית. בנוסף, שמועה נוספת אומרת כי מדובר במשחק הזה ובמשחק נוסף: Cuphead. אם Microsoft באמת מוציאה משחקים לעבר Nintendo, אין ספק ש-Cuphead הוא בחירה מצוינת. אבל אלו כותרי אינדי שלא דורשים הרבה כוח עיבוד. שמועה נוספת, אולי, משנה גם את זה. מותגי העל של Xbox, משחקים כמו Halo, Gears of War ו-Forza גם הם עושים את דרכם ל-Switch. אנחנו אמנם לא יודעים באיזו צורה, בין אם מדובר בפורטים של משחקים מהדור הקודם או אפילו שירות הזרמת תוכן שיאפשר לשחקנים לשחק משחקי Xbox One על ה-Switch בלי לדרוש מהקונסולה להריץ משחקים כבדים כל כך. השמועות בנושא זה רבות, אבל אנחנו יודעים שאכן יש שיתוף פעולה בין החברות ואם אפילו חצי מהשמועות נכונות, מדובר בחדשות טובות לכל הגיימרים והגיימריות. משחקים ש'כלואים' רק על קונסולה אחת לא באמת טובים לנו כצרכנים ויהיה טוב לשבור את המסורת הזו. והכי חשוב, Cuphead נועד להיות על קונסולה ניידת ואני לא יכול לחכות לראות אותו ב-Smash.

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה