טריילר חדש למשחקי Pokemon: Let's Go

מותג מפלצות הכיס של Nintendo מנסה לצדיק את קיומו בשנים שבהן אין לנו משחק חדש (נו! איפה כותר הסדרה בדור השמיני ל-Nintendo Switch?). בינתיים חובבי הפוקימונים יאלצו להסתפק במנה שצפויה להם ב-16 בנובמבר השנה – Pokemon: Let's Go, Pikachu ו-Pokemon: Let's Go, Eevee. כדי להבהיר לנו לקראת מה אנחנו הולכים שוחרר הרבה מידע יחד עם טריילר חדש של המשחק.

הדבר הראשון הוא שסדרת Pokemon ממשיכה עם המסורת האהובה/שנואה של חלוקה בין משחקים. כרגיל, שני המשחקים שיוצאים במקביל יכילו כמה פוקימונים יחודיים שלא יהיה אפשר למצוא אלא בגרסה שלהם ולא בגרסה המקבילה. לשם העניין, רוכשי המשחק עם Pikachu יוכלו לתפוס את Oddish, Sandshrew ו-Growlithe לעומת Bellsprout, Vulpix ו-Meowth בגרסת Eevee. זאת אפילו לא שאלה איזה מהמשחקים קיבל את השלישיה הנחותה יותר.

עוד למדנו ששליטה בפוכדור (פוקדור? אף פעם לא נצליח להכריע) תהיה בעזרת חיישני התנועה של שלטי ה-Joy Con. הצורה שבה נניע את השלט תקבע לאן יעוף הכדור, והתזמון והעוצמה יקבעו את סיכויי התפיסה של ה-Pokemon הרלוונטי.

עוד אפשר לראות שבעזרת הגראפיקה המשופרת שמגיעה עם כוח העיבוד המשמעותי של ה-Nintendo Switch המאמנים ומנהיגי המכונים נראים טוב מאי פעם. אפשר אפילו לראות בטריילר את ברוק ומיסטי, שניים מגיבורי סדרת האנימה של המותג, שמנהיגים את שני המכונים הראשונים במשחק, ונראים בדיוק כמו בסדרה המצויירת.

Pokemon: Let's Go, Pikachu ו-Pokemon: Let's Go, Eevee יגיעו לקונסולת ה-Nintendo Switch ב-16 בנובמבר בתור משחק אקסקלוסיבי לקונסולה.

https://www.youtube.com/watch?v=BSL7l2Ie_NY

אודות רפאל שנקולבסקי

גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר\י תגובה