חדשות מ-Pokken, והאם Pokemon Stars במכירה מוקדמת?

רק בשבוע שעבר יצאה ההכרזה הרשמית מ-Nintendo שסדרת פוקימון תקבל גרסאות מחודשות לשני הכותרים האחרונים שלה – Ultra Sun ו-Ultra Moon. שני המשחקים האלה ביטלו בבת אחת את חרושת השמועות שהציפה בחודשים האחרונים את האינטרנט לפיה נינטנדו ו-Game Freak (AKA “החברה שעושה את פוקימון”) מבשלים לנו כותר חדש בשם Pokemon Stars שיהיה החלק השלישי והאולטימטיבי בטרילוגיית הדור השביעי של מפלצות הכיס. משחקי ה-Ultra בעצם מבטלים את הצורך או הקיום של Stars באופן רשמי וסופי. או שבעצם לא.

השבוע עלה לאתר Amazon UK למכירה מוקדמת Pokemon Stars. בדרך כלל Amazon UK לא עושים טעויות או מעלים דברים סתם, והעובדה שהם מציעים משחק שלכאורה לא קיים יכולה אולי ללמד שבנינטנדו עובדים מאחורי הקלעים על משחק ה-Stars  האגדי. כשמשלבים את זה עם העובדה שבשידור הישיר השבוע של נינטנדו הוכרז משחק פוקימון בלתי ידוע לקונסולת ה-Switch… ובכן, מי יודע? אולי נקבל משחק חמישי בדור 7 של פוקימון.

ועוד מעולמם של החברים של פיקאצ’ו, הגיע הזמן לשאול שאלה חשובה – מי כאן שיחק Pokken Tournament? אף אחד? ובכן, זה לא מפתיע, בהתחשב בכך שהוא יצא רק לאולמות הארקייד ביפן ולקונסולת ה-Wii U. ולאף אחד אין Wii U, גם לא לשיגרו מיאמוטו. ובגלל שנינטנדו יודעים הכל (הכל!) הם מבינים שכדי למכור את Pokken Tournament DX לקונסולת ה-Switch הם צריכים להראות לנו באיזה משחק מדובר. ובכן, Nintendo Treehouse מגיע להציל את המצב!

במהלך השידורים הישירים של נינטנדו מ-E3 קיבלנו גם המון זמן משחקיות של Pokken Tournament, והוא נראה טוב. אפילו טוב מאוד. על פי הביקורות שגרסת ה-Wii U קיבלה המשחק באמת אמור להיות מוצלח, אבל אני לא סומך על ביקורות שברור שלא מבוססות על ניסיון אמיתי עם המשחק, כי כמו שאמרתי – לאף אחד אין Wii U כדי לשחק עליו Pokken. בכל מקרה, הפורט של המשחק לקונסולת ה-Switch נראה נהדר, יכלול חידושים שלא היו בגרסאות הקודמות של המשחק, וצפוי להגיע ב-22 לספטמבר.

https://www.youtube.com/watch?v=xCUn1FE7n7c

אודות רפאל שנקולבסקי

גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *