Pokemon Sword/Shield

Pokemon Sword/Shield יקבלו שתי חבילות הרחבה ב-2020

ההרחבה הראשונה, The Isle of Armor, תגיע בחודש יוני והשנייה, The Crown Tundra, בסתיו

חברת Nintendo הכריזה כי משחקי הדור השמיני של סדרת פוקימון, Pokemon Sword/Shield, יקבלו שתי חבילות הרחבה במהלך שנת 2020. ההרחבה הראשונה, The Isle of Armor, תושק במהלך חודש יוני וההרחבה השנייה, The Crown Tundra, במהלך הסתיו.

כל אחת מההרחבות תוסיף למשחק פוקימונים אגדיים חדשים, צורות חדשות לפוקימונים קיימים ובערך 100 פוקימונים קודמים שלא הופיעו במשחקים הבסיסיים. כמו כן יתווספו למשחק אזורים, קווי עלילה ופריטי לבוש חדשים. את חבילות ההרחבה תוכלו לרכוש רק ביחד תמורת כ-30 דולרים.

The Isle of Armor יוסיף למשחק שני אגדיים – קובפו והמפותח שלו, אורשיפו. קובפו הוא פוקימון מסוג לחימה ואילו אורשיפו יכול לבוא באחד משתי צורות  – “Single Strike” או “Rapid Strike”. הראשון הוא תערובת של סוג לחימה ואופל ואילו האחרון של לחימה ומים.אורשיפו הוא בעל אפשרות “Gigantamax” בשתי הסגנונות ויכול לנצל יכולת חדשה הנקראת Fist Fist.

ב-The Crown Tundra, השחקנים פוגשים את קלירקס, פוקימון מלך מסוג על-חושי ועשב, שלפי האגדה מסוגל ככל הנראה לראות “כל אירוע בעבר, בהווה ובעתיד”.

אם אתם רוצים לדעת מה אנחנו חשבנו על המשחקים הבסיסיים, Pokemon Sword/Shield, תוכלו לקרוא את הביקורת של כתבנו רועי האן בקישור כאן.

אודות דניאל לניאדו

במקור מרעננה, כיום מירושלים. סטודנט לביולוגיה, חובב סרטים ומשחקים מושבע.

השאר\י תגובה