טרף – טריילר ראשון לסרט הפריקוול של הטורף

כותר הטורף חוזר למסך הגדול ולוקח אותנו אחורה אל העבר ב-"טרף"

בין כותרי המדע הבדיוני בז'אנר האקשן האייקונים בהיסטוריית הקולנוע, "הטורף" לרוב יקפוץ לראשם של רוב חובבי הקולנוע וזאת בעיקר תודות לסרט האהוב בכיכובו של ארנולד שוורצנגר משנת 1987. אבל ביחד עם מספר עליות כמו "טורפים" מ-2010, הכותר ראה גם לא מעט ירידות, כולל שיתוף הפעולה המוכר עם כותר "הנוסע השמיני", וכעת, אחרי סרטי המשך, סרטי ספין-אוף ומספר איתחולים, הכותר מקבל את הפריקוול הראשון שלו בשם "טרף".

הסרט החדש, לפי הטריילר הראשון, יתרכז ככל הנראה בפעם הראשונה שבה החייזרים הציידים הגיעו לכדור הארץ והטרף הראשון שלהם היו האינדיאנים.

יחד עם הטריילר נחשף תקציר:

מתרחש באומת קומנצ'ה לפני 300 שנה, Prey הוא הסיפור של אישה צעירה, נארו, לוחמת מיומנת ומסוכנת. היא גודלה בצילם של חלק מהציידים האגדיים ביותר שגדלו במרחבים הגדולים, אז כשסכנה מאיימת על המחנה שלה, היא יוצא להגן על עמה. הטרף שהיא עוקבת אחריו לבסוף מתעמת איתה ומסתבר שזה חייזר טורף מתקדם עם ציוד מתקדם, מה שמוביל לעימות אלים ומפחיד בין שני היריבים.

הסרט החדש, שיגיע לשירות הצפייה של Hulu, הולך לקחת גישה טיפה בשונה וזה יהיה מעניין לראות כמה דיבורים יהיו בסרט אם בכלל והאם יהיה איזשהו תרגום, כי הבעות פנים ותנועות יכולות להגיד הרבה עם הבימוי וההכוונה הנכונים, ועם דן טרכטנברג ("דרך קלוברפילד 10") מאחורי המצלמה, אולי צפוי לנו סרט מאוד מיוחד.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה