המוזיקה של הזמר פרינס תהיה בסרט מחזמר חדש

Universal Studios קנו את הזכויות לכמה מהשירים המפורסמים ביותר של הזמר פרינס, בשביל סרט-מחזמר עלילתי חדש.

פרינס (Prince) הוא אחד האמנים המצליחים והיצירתיים בהיסטוריה, כאשר הוא מכר יותר מ-100 מיליון תקליטים לאורך הקריירה שלו, זכה ב-8 פרסי גרמי, פרס גלובוס הזהב ופרס אוסקר על שירו המפורסם- “Purple Rain”.

הסרט החדש לא יציג את חייו של הזמר כלל, אלא ישתמש בשיריו בשביל להניע עלילה בדיונית. לפי דיווחים, הצוות של Universal ישתף פעולה עם המפיק טרוי קרטר ומי שאחראית על שיריו של הזמר- ג’ודי גרסון, בשביל ליצור סרט שיזכיר את קלאסיקת המחזמר- “מאמא מיה!”, כאשר שיריו של אמן הם אלו שמניעות את עלילת הסרט.

Universal נודעת כחברת סרטים אשר יודעת איך לעבוד טוב עם מחזמר, בהתחשב בזה שהיא שחררה סרטים בעבר כמו- “פיץ’ פרפקט” וכמובן- “עלובי החיים“, ועכשיו בדרך להוציא עוד שניים מצופים רבות כמו- “Last Christmas” של ג’ורג’ מייקל, וכמובן האדפטציה למחזה הזמר הנודע- “חתולים”.
כנראה החברה תנסה לשחזר את ההצלחה הענקית שהייתה ל-20th Century Fox עם סרט מוזיקלי אחר מלפני כמה חודשים, בשם- “רפסודיה בוהמית“. נקווה שהניסיון הענקי של Universal ביחד עם שיריו האהובים של Prince יהיו מספיק בשביל ליצור סרט-מחזמר שכולנו נוכל ליהנות ממנו.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה