בעיות השקה ל-Playstation 4

הקונסולה החדשה של סוני, רק יצאה וכבר נתקלת בלא מעט תקלות. ואפילו, קריצה מהמתחרה הגדולה.

ה-PS4, אחת הקונסולות הכי מצופות של השנה, והפותחת של ה"דור הבא", נתקלת בהמון בעיות בהשקתה, ה-PS4 הושקה אתמול (15.11) בצפון אמריקה ומתוכננת לצאת ב29.11 באירופה וישראל, ב-13.12 במזרח התיכון וב-22.2.14 ביפן.
ההשקה האמריקאית כבר חווה לא מעט בעיות ובאגים, כגון: בעיות שמע עם ה-PS4, המאווררים שלו רועשים מידי, ואפילו יש דיווחים על מצבים שצרכנים קיבלו את הקונסולה שלהם במצב בריק (הקונסולה חסרת תועלת, ולא פועלת בכלל).
אפילו Microsoft יצרנית האקסבוקס פינו זמן להגיב על המצב, עם ציוץ בטוויטר שמברך את סוני על ההשקה, יש הטוענים שהציוץ נועד לצחוק על ההשקה הפגומה של ה-PS4, ולהלחיץ את המתחרים (אף על פי שיכול באמת להיות שזה כבוד ניטרלי של מיקרוסופט לסוני).

1465111_10152002504111023_856544826_n
העקיצה של חברת Microsoft

אבל, זה לא הכל. מעבר להשקה המעט צולעת של הקונסולה החדשה של סוני, משחקי ההשקה שלה, ביניהם משחקים כמו Killzone Shadow Fall וKnack, מקבלים ציונים בינוניים עד נמוך, ומרחיקים צרכנים מלקנות את הקונסולה החדשה, ולחכות למשחקים קצת יותר מושכים וטובים.

כמובן שזאת בסה"כ השקה של קונסולה חדשה, ורובנו ידענו לצפות לבעיות בהשקה, זה לא תמיד מעיד על קונסולה לא טובה, להפך, מטעיות לומדים, וסוני עובדת על תיקונים לכל הבעיות ואולי גם על כמה משחקים שימשכו יותר לקוחות.
ואסור לשכוח שבעוד פחות משבוע, אנחנו נתמודד עם עוד השקה, הפעם, של ה-Xbox One, ואפשר רק לחכות ולראות מה תהיה רמת המשחקים המצופים שלו, וכמובן, מה רמת הקונסולה ובעיות ההשקה.

אודות Lee God

2 תגובות

  1. לפי דעתי זה לא ממש יצליח בארץ כי מגיע הXbox החדש

  2. אויש לא נעים
    לא נורא זה יתוקן עם הזמן
    תודה על הפרסום

השאר\י תגובה