פרטים חדשים על ה-PS4 Slim ועל ה-Dualshock 4

תקופה בהחלט מסעירה ומעניינות עוברת על ה-PlayStation 4. היום אנחנו למדים על הרבה פרטים חדשים שמשוחררים על ה-PS4 Slim, על ה-Dualshock 4 ואפילו על ה- PlayStation Move.

נתחיל כמובן מה-PS4 Slim. מה שהתחיל כחרושת שמועות כבר הפך לדבר אמיתי. משתמש טוויטר בשם shortman82, אחד מברי המזל (לכאורה) שבבעלותו ה- PS4 Slim חושף לנו הרבה פרטים מעניינים.

ראשית הוא מציין שעדכון ההתוכנה החשוב 4.0 לא כלול בקונסולה, לפחות לא בשלו. הוא מאשר שהעיצוב של הקונסולה בהחלט מגניב, הקונסולה לא חמה מידי או רועשת מידי והוא אפילו מציין לטובה את ה-Dualshock 4, אבל לזה נגיע בהמשך. הוא ממשיך ומספר על ה-Light bar שדובר הרבה ברשת, הוא בעצם אומר שזה לא משהו מיוחד אלא חלק מהעיצוב של משטח המגע החדש, בנוסף הוא טוען שהבטריה של הקונסולה עושה רושם שמחזיקה הרבה יותר וכנראה אותו דגם משמש גם את השלטים.

עדכונים נוספים מ-shortman82 נוגעים לשטח האחסון של ה-PS4 Slim. הוא מאשר על דגם של 1TB, כלומר בנוסף לדגם ה- 500GB שהגביל אותנו בממוצע להתקנה של 10 משחקים בלבד, חלק מהדגמים יהיו בעלי 1TB. מרשים לכל הדעות והגיע הזמן!

בנוסף מגיעים עדכונים חדשים גם לגבי ה-PlayStation Move וה-Dualshock 4. זה מתחיל מרישומים מסחריים כפטנט באינדונזיה, מה שנותן את החותמת כנראה לזה שסוני אכן תציג שלט חדש בקרוב. לגבי ה-Move שלא ממש השתנה מאז שהוא יצא לשוק אי שם ב- 2010, כנראה הוא גם מקבל עדכון לפי הרישומים החדשים, וגם פה זה עושה שכל כי הוא בנוי מהכפתורים הישנים והטובים של ה-PS3 ולכן הגיע הזמן לשדרוג גם כן לדעתנו.

חושבים ברצינות ללכת על ה-PS4 Slim? הפרטים החדשים שינו את דעתכם? ספרו לנו בתגובות.

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

השאר\י תגובה