משתמשי PSN סוף סוף יכולים להיות בטוחים, פעמיים

שירות ה-PSN של SONY ידוע לשמצה כאחד השירותים הלא הכי בטוחים שיש בעולם, לאחר פריצה ענקית לפני חמש שנים, ועוד המון פריצות קטנות שגרמו לגניבת כרטיסי אשראי של משתמשים, גניבת החשבון שלהם לגמרי, נטרול כללי של המערכת ועוד. למרות זאת, Sony רק עכשיו גילתה את הפתרון הפשוט- להוסיף אפשרות בטחון בסיסית יותר, כמו Two Step Authentication (שכבר נמצא לא מעט זמן על שירותים מתחרים כמו Steam ו-Xbox Live) שתבקש מכם להוכיח שאתם זה אתם, פעמיים!

עכשיו הפתרון הזה יוצא לאוויר, ולמרות שמשתמשי ה-PlayStation 3 קיבלו אותו בתחילת השנה, גם משתמשי PlayStation 4 יכולים להיות רגועים. “ססמאות יכולות להחשף אם אתם משתמשים באותה הסיסמה לכמה חשבונות, לוחצים על לינקים חשודים, פותחים אימיילים המכילים אתרי Phising [שגורמים לשולח המייל לגלות את המשתמש והסיסמה שלכם דרך אתר הדומה כמעט במדויק לאתר האמיתי] ובשיטות אחרות. אם הסיסמה שלכם נחשפת ומישהו אחר יודע אותה, החשבון שלכם עדיין יצטרך לקבל קוד אישור כדי לקבל גישה לחשבון שלכם אם תפעילו את ה-2Step Verification,” הסבירה החברה.

אנחנו מקווים שהאפשרות החדשה תגרום להפחתה בכמות הפריצות שהמערכת חווה בזמן האחרון, ושמשתמשי ה-PlayStation 4 סוף סוף ירגישו יותר בטוחים עם המשחקים הדיגיטליים שלהם.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה