טריילר ראשון לסדרת המעניש מבית Netflix ו-Marvel

טריילר הראשון לסדרת הקומיקס החדשה "המעניש", מבית החברות Netflix ו-Marvel ובכיכובו של ג'ון ברנטל, סוף סוף הגיע

בקומיקון השנה קיבלנו לא מעט חדשות על הסדרות הצפויות של Marvel וביניהן הייתה הסדרה "המעניש" בכיכובו של ג'ון ברנטל ("המתים המהלכים"), שכיכב בתור הדמות בעונה השנייה של "דרדוויל". אבל מה שלא קיבלנו בקומיקון זה טריילר רשמי לסדרה החדשה של "המעניש".

הטריילר החדש, שתראו עוד רגע, לא ממש מסביר מה העלילה הצפויה של הסדרה, חוץ מפרנק קאסל הורג פושעים. אבל ככל הנראה, אנחנו נקבל מבט מקיף לעבר של קאסל בתור חייל והמוות של משפחתו בידי ארגוני הפשע.

הטריילר הוא די מגניב וככל הנראה העונה תתרכז בסיפור של קאסל והמסע שלו להעניש את האנשים שהרגו את משפחתו. אבל השאלה שהכי מעניינת את כולם היא "אילו דמויות מהקומיקס יופיעו בסדרה זו?".

אפשר אולי לצפות להופעות אורח של חלק מגיבורי סדרות Netflix, אבל יהיה מעניין אם נראה את השותף של פרנק, מיקרוצ'יפ, מספק לו כלי נשק וציוד מיוחד, או אפילו נזכה לראות בפעם הראשונה את הנבל The Hood מנסה להשתלט על עולם הפשע של ניו יורק.

בכל מקרה, "המעניש" נראת כמו סדרה אפלה יותר ומחוספסת יותר משאר הסדרות של Marvel ברשת Netflix ועם חזרתו של ברנטל בתור הגרסה הטובה ביותר שאי פעם ראינו של פרנק קאסל, ואפשר לצפות לעוד סדרת קומיקס איכותית במאגר הסדרות הענק של Netflix.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה