"הטיהור": הסדרה הדיסטופית חוזרת לעונה השנייה

אחרי עונה ראשונה מאוד מוצלחת, "הטיהור" סדרת האימה-דיסטופית חוזרת לעונה שנייה והקהל לא מפסיק להתרגש.

"הטיהור" החלה כסדרת סרטי אימה בעלי רעיון מקורי שמשכו קהל לא קטן למסכים. הסרט הראשון יצא ב-2013 ביחד עם אית'ן הוק ("ולריאן ועיר אלף הכוכבים") ולנה הידי ("משחקי הכס")- והתמקד באמריקה עתידית (שנת 2022) שבה כל פשע הוא חוקי למשך 12 שעות בלבד, פעם בשנה. הסרט השני אמנם דיבר על אותו הרעיון, הוא התמקד ברחובות בלילה זה ולא בתוך בית של מישהו. הסרט האחרון בסדרה, ניסה להביא משהו חדש והתמקד בטיהור בשנת הבחירות. למרות ביקורות לא אוהדות במיוחד מהמבקרים, הסדרה גרפה סכומים מכובדים בקופות, עובדה שבגללה הקהל לא הופתע בגללה כאשר הוכרזה סדרה שתתבסס על הסרטים.

העונה הראשונה שהצליחה מאוד התמקדה בעיקר באנשים שלא השתתפו, ובמאמץ שלהם לשרוד את ה-12 שעות האלו. עכשיו, USA Network הודיעו על הכוונה לחידוש הסדרה לעונה שנייה. כמובן, העונה השנייה היא לא הפתעה בכלל, עכשיו כשנודע ש- "הטיהור" היא הדרמה מספר אחת ב- USA Network, עם 1.2 מיליון צופים בין הגילאים 18 עד 49.

למרות שרוב הביקורות היו לא טובות, בצורה די אירונית כמו בסרט, כמו שנאמר לעיל הסדרה הצליחה מאוד אצל הקהל. כל העלילה מתמקדת בלילה אחד מלא פשעים חוקיים. למרות ששמענו הרבה אנשים שמעדיפים את הסרטים,הסדרה נותנת לבמאים הזדמנות יותר טובה לפתח את האגדה האבסורדית אך בלי ספק מרתקת של "הטיהור". עונה שנייה כנראה תתן לסדרה הזדמנות להתחבר יותר לסרטים, ואולי אפילו תציג שחקנים שפרצופם כבר חלק בלתי נפרד מכל הסיפור הזה.
בגלל שהעונה הראשונה נגמרה רק לפני כמה ימים, עוד לא ידוע לנו מתי תופיע העונה החדשה.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה