מקום שקט

מקום שקט 3 מתוכנן לצאת ב-2022

"מקום שקט 3", הסרט השלישי בזיכיון המצליח של Paramount, מקבל תאריך שחרור רחוק ב-2022 אך עם הרבה רעיונות יצירתיים לספין אוף חדש.

"מקום שקט" צבר מוניטין גבוה ב-2018 עם צאת הסרט הראשון שגרף שבחים רבים והכניס רווח מרשים של 340.9 מיליון דולר בקופות ברחבי העולם. אחריו תוכנן הסרט השני שהיה אמור להשתחרר באפריל השנה ונדחה ל-8 במרץ 2021 כתוצאה ממגיפת הקורונה וכעת הסרט השלישי בשלבי פיתוח. את הבסיס לרעיון הסרט "מקום שקט 3" הביא הבמאי ג'ון קרסינסקי, שביים את הסרט הראשון והשני בזיכיון ויכתוב ויביים אותו ג'ף ניקולס.

מקום שקט 3

ג'ון קרסינסקי חשב בעבר להתמקד בדמויות אחרות שמסתגלות בעולם הפוסט-אפוקליפטי אבל הרעיון לא התממש בגלל שאמילי בלאנט, הכוכבת הראשית של "מקום שקט" שמגלמת את אוולין אבוט כיכבה גם ב"מקום שקט 2". הפעם בגלל שלא נחשפו פרטי העלילה וקשר לסרטים הקודמים ההנחה היא שהסרט השלישי של ג'ף ניקולס יהיה ספין אוף ויעסוק בדמויות אחרות ואף חדשות לחלוטין. לג'ף ניקולס יש ניסיון עשיר בסרטי דרמה שהתקבלו היטב בהם " Midnight Special", שהוא גם מותחן מדע בדיוני ולכן יהיה מעניין מה הוא יחדש בזיכיון המצליח.

נכון לעכשיו לא נקבע תאריך שחרור ספציפי אבל ידוע שהסרט השלישי מתוכנן לצאת ב-2022. המשיכו לעקוב באתר שלנו ואנחנו מבטיחים לעדכן אתכם בפרטים החדשים שיתפרסמו.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה