מה הקשר בין Man-Thing לספר “צמרמורת”? כמובן שהסופר!

אנחנו יודעים שיהודים מצליחים בכל העולם, אבל תמיד נחמד לשמוע עוד חדשות על כך. הסופר האמריקאי-יהודי רוברט לורנס סטיין, האיש שאחראי על סדרת צמרמורת (או באנגלית: Goosebumps), יכתוב את התסריט לקומיקס החדש מבית Marvel.

ואם כבר מדברים על יהודים מצליחים, כמובן שסטיין עזר גם בהפקת הסרט “צמרמורת”, בו שיחקה אודיה רש, ילידת הארץ, וג’ק בלאק, שגם הוא יהודי. הסרט יצא בשנת 2015 ועסק בספרים המקוריים שיצאו משנת 1992 ועד 1997, כך שכל מי שגדל על הסדרה יכל ללכת לראות את אותם השדים והמפלצות שעליהם גדל על המסך הגדול. הדמויות האיומות שיצר סטיין וגרמו לכל ילד שקרא את הספרים לשקשק, יצאו מהדפים והתחילו לחולל אימה גם ברחובות. זה הזמן לציין כי לסרט מתוכנן המשך אך לא ידוע על תאריך יציאה.

וגם Marvel יודעים דבר אחד או שניים על אימה אמיתית, כי הם בעלי כותרים רבים וטובים כמו Midnight Sons, Werewolf By Night ואפילו קומיקס על דרקולה! עוד כותר אימה מבית Marvel הוא Man-Thing. הסיפור מתמקד באיש צעיר בשם Dr. Theodore “Ted” Sallis העובד בתור ביו-כימאי, שהזריק לעצמו לחומר סינטטי שיצר במעבדה סודית על מנת לנסות להציל את חייו. במקום זאת, הוא עשה תאונה ועף לכיוון ביצה. החומר שהוזרק לו התערבב עם הכימקלים בביצה וכך למעשה הפך טד למפלצת ביצה גדולה בעלת עיניים אדומות וחוסר יכולת לחזור למצב אנושי. הוא אומנם מפלצת, אבל יש מסתבר שהוא מאוד רגיש ואפילו שומר על יצורי הביצה ומגן עליהם. אם התעניינתם, יש גם סרט אוסטרלי למפלצת שיצא בשנת 2005 אבל הוא קצת שונה מהקומיקס המקורי.

אז איך הכל קשור? היום הודיעה Marvel שסטיין יכתוב את התסריט לקומיקס Man-Thing. איתו יעבוד German Peralta שיהיה אחראי על הציורים והאיורים בקומיקס. הסדרה תצא במרץ, וכל גליון יכלול בתוכו גם סיפור אימה קצר ומקורי שכתב סטיין, ומאיירים שונים יעזרו לו כל פעם להפריח בציורים חיים, כאשר האמן לגליון הראשון הוא Daniel Warren Johnson.

בנוסף, יש לנו הצצה לקומיקס החדש, למקרה שלא השתכנעתם מהסיפור המגניב או מעצם העובדה שסטיין הולך לכתוב את הקומיקס:

אחרי הכל, אם אתם רוצים להשיג את הקומיקס ולהביא אותו אליכם הביתה (כי אני יודעת שאני רוצה עותק), אל תשכחו לחפש אותו בחנויות במרץ הקרוב!

 

 

אודות שי כסיף

שי כסיף, בת 17 מרחובות. גיקית לא קטנה, אוהבת מאוד את עולם הגיימינג, עולמות הפנטזיה והמד"ב. Team DC בקומיקס, אבל כמובן ש-Team Marvel אם מדובר בסרטים!

השאר\י תגובה