Nintendo Switch Mutant Mudds

חדשות Nintendo Switch מהשבוע האחרון

במהלך התקופה האחרונה המון ידיעות חדשות הגיעו אלינו מפי Nintendo על הקונסולה החדשה שלהם ה- Nintendo Switch שעתידה לצאת בחודשים הקרובים

מאז ההכרזה הרשמית של ה- Nintendo Switch וחשיפתו, הרשת השתגעה ורצתה לדעת עוד ועוד על הקונסולה המצופה. למען נוחות הקוראים, ריכזתי עבורכם את כל ההכרזות מהשבוע האחרון שנוגעות לקונסולה המצופה החדשה.

Nintendo Switch לא יכיל חיבור אודיו אופטי
לאלו שלא יודעים מה הוא חיבור אודיו אופטי אני אסביר. במהלך שנות ה-90 ושנות ה-2000 המוקדמות נוצר חיבור Audio חדש אשר נועד לעזור לסאונד לעבור בצורה חלקה יותר מהקונסולה למסך ועד היום חיבור זה משומש אבל זה נראה שה- Switch הולכת להיות הקונסולה הראשונה שלא תכיל חיבור זה. על פי ההודעה מכנס החשיפה שנערך על הקונסולה נאמר שבדגם הסופי לא יהיה חיבור אופטי מכיוון שהוא "שייך לעבר".

חברת Ubisoft מאמינה שה-Switch תצליח ובגדול
עוד מאז שה-Switch הייתה רק שמועה, חברת Ubisoft תמיד הייתה אופטימית כלפי Nintendo ועכשיו לאחר שהקונסולה עצמה נחשפה חברת Ubisoft מרשה לעצמה להיות יותר חופשית בדיבור שלה כלפי הקונסולה. בשיחה שנעשתה עם ראש הסטודיו הצרפתי Xavier Poix אמר שלדעתו "ה-Switch תהיה הגשר המושלם בין גיימינג איכותי על הספה ובין הניידות של קונסולות משחקים כמו ה- Vita וה -PSP" בנוסף על כך אמר שלדעתו התפיסה על חוסר המשחקים ב- Switch היא הדרך של Nintendo לשמור על האיכות של המשחקים בקונסולה.

הקניות האלקטרוניות של ה- Switch ישמרו על חשבון המשתמש
חדשות טובות לגיימרים שבינינו שאוהבים לשבור את הקונסולות שלהם! במהלך כל הקונסולות הקודמות של חברת Nintendo שמרה החברה על מדיניות שונה מכל שאר החברות בשוק (כי למה שלא נהיה שונים 🙂 ) ושייכה את הקניות הדיגיטליות בשונה מכל שאר החברות לקונסולה ולא דווקא למשתמש עצמו. חדשות טובות מקונסולת ה- Switch לאחר המתנה רבה החליטה החברה לשנות את המדיניות שלה ולהגדיר את הקניות הדיגיטליות למשתמש שלכם ולא לקונסולה, הידד!

האפשרות למשחק נוסף של Zelda אינה נשללת
זה ברור לכולם ש- Zelda Breath Of The Wild הינו משחק הדגל של קונסולת ה- Nintendo Switch ולאחר ראיון שנעשה עם המפתח הראשי של המשחק, נאמר שמשחק נוסף בסדרה איננו נשלל כרעיון." אני לא הצלחתי למצות את כל הפוטנציאל של הקונסולה [Switch] …. לכן עוד משחק של Zelda יכול להיות אפשרות בעתיד. זה אומנם לא וודאי אבל אני בטוח שכל מעריצי זלדה בעולם כבר מקווים להכרזה חדשה.

Rayman Legends יכיל בתוכו אפשרות טאץ' במסך הקונסולה במצב נייד
Rayman Legends הוא אחד מן המשחקים המצופים ביותר בקונסולת ה- Nintendo Switch אשר עתידה לבוא בקרוב ובהודעה חדשה שפרסמה Ubiosft נאמר שבמצב נייד של הקונסולה [כאשר היא לא מחוברת למתקן העגינה] מסך המגע ייתמך על ידי המשחק ויתרום לחווית המשחק. לפי הפוסט זה נראה ששחקנים עומדים להשתמש במסך המגע ליותר מסתם UI ותצוגה, השחקנים יחסלו אוייבים, יקפצו על פלטפורמות ועוד.  בנוסף על כך, Ubisoft גם הבהירה שלמשחק תהיה תמיכת Gyroscope שתאפשר לתנועה חלקה ונחוה של המשחק ממקום למקום.

Cave Story ו- 1001 Spikes יצטרפו ל- Binding Of Isaac ב-Nintendo Switch
חברת Nicalis הינה החברה שהביאה לנו את יצירת המופת The Binding Of Isaac ועוד מספר רחב של משחקים כבר הכריזה על הגעתו של Binding Of Isaac לקונסולת ה- Nintendo Switch ועתה הודיעה החברה בחשבון ה-Twitter שלה על הגעתם של עוד 2 משחקים לקונסולה, Cave Story ו- Spikes 1001.

המפיק של Resident Evil 7 חושב שה- Switch תהווה כאופצייה , בהמשך השנה
בעוד שמשחק האימה המצופה Resident Evil 7 עתיד להשתחרר שבוע הבא וקהילת הגיימינג כבר מחכה לו בקוצר רוח המפיק הראשי של Resident Evil 7, לאדון Koshi Nakanishi יש דברים אחרים בראש. בשיחה שנעשתה עם Nakanishi נשאל על העתיד של ה- Switch והמפיק ענה בתשובה שלדעתו ה- Switch הינה קונסולה ייחודית שבעזרת הכוונה נכונה יכולה ליצור משחקים מצליחים ומצויינים. "בהיותי אדם בעל תפקיד בתעשיית הגיימינג העולמית הייתה לי ההזדמנות לבדוק את ה- Nintendo Switch לפני ההכרזה הפומבית ואני יכול להגיד שיש לו חומרה מעניינת מאוד שנבדוק אותה בהמשך" האם זה אומר ש- Resident Evil יתקיים על המחשב? רק הזמן יגיד.

מה אתם חושבים? האם ה-nintendo Switch יצליח בשוק הגיימינג או שמא יתרסק, שתפו אותנו בתגובות!

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה