remnant-from-the-ashes

Remnant: From the Ashes הגיע עבור הדור הבא

טריילר חדש מראה לנו את השינויים והשיפורים שעברו עליו

Remnant: From the Ashes נחת על קונסולות הדור הבא, ומביא לנו 2 מצבי משחק אפשריים: 4K ב-30 פריימים לשניה, או 1080P ב-60 פריימים לשנייה (כאשר הגרסה עבור Xbox Series S תאפשר רק את האפשרות השנייה). משחק היריות הייחודי הגיע אלינו תודות ל-Gunfire Games (שם מתאים אם אי פעם שמעתי אחד), והוא מוגדר בתור משחק היריות הראשון שהוא Souls-Like. למי שלא מכיר, הביטוי מתייחס לסדרת המשחקים Dark Souls ולקושי הייחודי שלו. בדיוק כמו במשחקים ממנו הוא שואב השראה, גם פה יש לנו רמת קושי גבוהה במיוחד, הרבה מאוד לימוד של דפוסים עבור האויבים והבוסים במיוחד, והרבה מאוד סבלנות (זהו פחות המשחק הרצוי לחסרי הסבלנות או אנשים שכועסים בקלות). אבל הוא בהחלט הופך להיות נסבל יותר ומהנה יותר עם חברים, ועד ל-4 אנשים יכולים לעבור את הסיפור של אפוקליפסת הצמחים המוטנטיים יחד, להנות יחד, ולחפות על החולשות אחד של השני.

השידרוגים שמגיעים לדור הבא כוללים גם את 2 ההרחבות שיצאו עד היום למשחק, Swamps of Corsus ו-Subject 2923, אז לכל המעוניינים יש את האפשרות לחוויה הבאמת מלאה. השדרוג זמין חינם לבעלי גרסת ה-PlayStation 4, והוא הזדמנות מצויינת אם לא שיחקתם בו עדיין. הטריילר החדש מראה לנו כמה טוב הוא נראה, וכמה טוב נראות גם ההרחבות שלו. המשחק זורם נפלא.

Remnant: From the Ashes זמין היום עבור ה-Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Stadia, ולמחשב האישי.

אודות אלעד שרז

אלעד שרז, בן 29 מגן יבנה. חובב משחקי ווידאו, אנימה, מנגה, ותרבות חנונית בכללותה. גיימר מאז גיל 10, וגאה להגיד שסיימתי את NFSU בגיל 14 חח

השאר\י תגובה