Kawata Microtransactions Resident Evil 7

Resident Evil 7 זמין כעת עם ידיעות חמות מהתנור

בעוד ש-Resident Evil 7 כבר יצא לשוק המשחקים העולמי זה לא מנע ממספר רב של ידיעות מעניינות לעלות ולצוץ ברחבי הרשת

Resident Evil 7 יצא היום לשוק הגיימינג העולמי וניתן להגיד שהגיימרים אהבו אותו מאוד, בין אם זה הביקורות ב-Steam או התגובות ב-Reddit זה נראה שהמשחק עשה לעצמו שם בקהילה. גם לאחר שהמשחק יצא דבר זה לא מנע מעוד ידיעות חשובות ומעניינות לעלות ולצוץ ברחבי הרשת ולמען נוחות קוראינו איגדנו לכם אותם בכתבה אחת.

Resident Evil 7 מקבל פאטץ' יום לפני ההשקה בקונסולת ה- PlayStation 4 וה-PlayStation Pro
בעוד ששחקני המחשב נהנו מהשקה מיידית של המשחק שחקני קונסולת ה- PlayStation 4 וה- PlayStation Pro היו צריכים לשבת בחיבוק ידיים ולחכות לפאטץ' החדש שנוסף למשחק. העדכון החדש שבעל השם V1.01 הוסיך איתו מספר דברים חדשים למשחק כמו גביעים חדשים להרחבות החדשות שעתידות לצאת. תמיכה בתוכנות נלוות ומערכת התראות חדשה שתתריע על יציאה של פרק חדש בכל פעם.

המפיק הראשי של סדרת Resident Evil מסביר מדוע KAPCOM שינתה כיוון באופן דרסטי כלכך במשחק החדש
לאלה שעוד לא שיחקו במשחק החדש תופתעו לדעת שהמשחק מנוגד לכל האספקטים שאיפיינו את משחק Resident Evil החדשים. בראיון שנעשה עם המפיק הראשי של המשחק Jun Takeuchi מסביר Takeuchi מדוע נעשה השינוי הכלכך דרסטי ממשחקי גוף שלישי מלאי אקשן ודם למשחק בגוף ראשון בז'אנרת מותחן פסיכולוגי. "לאחר יציאתו של Resident Evil 6 קיבלנו המון תגובות ובקשות מהמעריצים. אני יודע שאנשים אהבו את המשחק ה – 6 מאוד, זה היה מעין קולאז' של כל הדמויות האהובות שלהם אבל היו גם שחקנים שאמרו שהם מפחדים שאנחנו יורדים מהר מדי לכיוון משחקי אקשן אימה ולא משחקי אימה השרדותית (זה דבר?) .זה היה דבר מצויין בעיקר בגלל שבאותו זמן שקלנו לקחת צעד אחורה ולשקול מה הישרדות במשחקי Resident Evil באמת אומרת לנו. רק בזכות הטיימינג המצויין של המעריצים והנסיבות היה לי את האומץ לנסות משהו כלכך שונה ומוזר" אני מאמין שכולנו מודים לאדון Takeuchi נכון?

ההרחבה הראשונה של Resident Evil 7 תשוחרר ב-31 לחודש ינואר
כן כן, שמעתם נכון, הרחבה חדשה לאחר שבועיים מיציאת המשחק. גם אם אתם תצליחו להאיץ את עצמכם דרך 15 השעות של קמפיין המשחק (מה שאני לא מאמין כי אני הייתי בורח בדמעות עוד בשעה הראשונה…) תוכלו לשמוח שהנסיעה עוד לא נגמרה. אתם מבינים? Kapcom הינה אחת מהחברות שדואגות לשחקנים שלה *שיעול מלא במווות* No Man's Sky *מת* (גם בשנת 2017 אני לא הולך לשחרר אתכם מהחכה שלי Hello Games..) ותמשיך למלא אותנו בתוכן חדש ומפחיד. בהרחבה החדשה שתשוחרר לקונסולות ה- PlayStation קודם ובתאריך מאוחר יותר למחשב האישי וקנוסולות ה-Xbox ונקראת Banned Footage תוכלו למצוא מגוון מוזר של מצבי משחק שונים ומפחידים יותר אחד מהשני. ההרחבה הראשונה תהיה זמינה בחינם החל מהתאריך ה-31.1 החודש הזה וההרחבה השנייה תבוא כשבועיים לאחר מכן בתאריך ה-14.2.

BANNED FOOTAGE VOL. 1

  • Bedroom: נסו להבין כיצד לברוח מהחדר הנעול אבל מבלי לגרום לגברת בייקר לדעת שעזבתם את המיטה.
  • Nightmare: הילחמו כנגד גלים של אוייבים והישארו חיים בעזרת מלכודות ואמצעים שתמצאו בבית.
  • Extra Mode: Ethan Must Die:מצב על קושי מוגבר מאוד ללא קשר לעלילה או למשחק הראשי (לא תומך ב-PSVR).

BANNED FOOTAGE VOL. 2

  • 21: המרו על חייכם במשחק הימורים מסוכן שמנוהל על ידי האדון בייקר.
  • Daughters: גלו כיצד משפחת בייקר הייתה לפני האירועים הטרגיים של Resident Evil 7: Biohazard.
  • Extra Mode: Jack’s 55th Birthday:הילחמו כנגד הזמן והאכילו את ג'ק בכמה שיותר אוכל במצב המשחק הקומי והמוזר הזה. (לא תומך ב- PSVR)

נסיים את הכתבה הזאת עם טריילר ההשקה המפחיד והמגניב של Resident Evil 7: Biohazard, תהנו!

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה