“האויב שבפנים”: התסריט יושפע מהמשחק השביעי

התסריטאי של הסרט החדש של- “האויב שבפנים”, גרג רוסו, הודיע שהתסריט של הסרט יושפע בהרבה ב-“Resident Evil VII: Biohazard”, המשחק השביעי בסדרה.

סדרת סרטי “האויב שבפנים” בוססו על המשחקים בעלי אותו השם, ובדרך די מעניינת, הסרט בהתחלה היה אמור להיות בבימוי ג’ורג’ רומרו הבמאי הנודע בעיקר כמובן על סרט הזומבים שלו- “ליל המתים החיים”, אך התסריט נדחה בגלל דמיון היתר שלו למשחקים. אחריו, סדרת הסרטים התחילה עם פול וו. ס.אנדרסון בהגה, ובתפקיד הראשי מי שנהייתה מזוהה עם תפקיד זה- מילה יובוביץ’.

אחרי שישה סרטים, אנדרסון פרש מסדרת הסרטים ומיד התחילו השמועות לגבי מחליפים. מה שכן אנחנו יודעים, שג’יימס וואן (“לזמן את הרוע”) יעבוד בהפקת הסרט. בצל השמועות, התסריטאי גרג רוסו סיפר את ההשראה לסרט החדש:

כמובן, אני מעריץ גדול של הסדרה אז העבודה על הסרט היא מאוד מהנה. ועשו שישה סרטים כבר קודם, אז אתה רוצה לעשות כמובן משהו שונה ולא פשוט לחזור על אותו הדבר. בשבילי זה היה ברור מאוד שאני רוצה שהסרט יחזור להיות אימה בסגנון הקלאסי של ג’יימס וואן, אז נחזור ונראה מה עשה את המשחקים עצמם מפחידים, אז כן הם ישפיעו על הטיוטה שלי.
עבדתי על הסרט בערך שנה ואז המפיק ג’יימס וואן בא, והעבודה שלי על הפרויקט פחות או יותר הסתיימה, אז אני לא בטוח באיזה כיוון הם יקחו אותו. אני נתתי להם את הטיוטה והם שמחו ממנה, אבל אני לא יודע כבר מה הם יעשו עם הרכוש שלהם.

למרות שמאז המשחק הרביעי, משחקי “האויב שבפנים” התמקדו יותר באקשן מאשר באימה, המשחק השביעי החזיר את האימה למסכים. הסרטים כולם התמקדו  יותר באקשן, אז כמובן נעים למעריצי המשחקים לשמוע שהסרט החדש כנראה יחזור לשורשים של הסדרה.
אבל כמובן, אין עדיין תאריך רשמי לסרט, וכמו שרוסו ציין בעצמו- לא בטוח שהתסריט שלו בסוף יהיה בכלל בשימוש בסרט. בשביל המעריצים ובשבילנו בכלל, נקווה שישתמשו בעבודתו.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה