נחשף מידע על Red Dead Redemption 2

עד לפני שבוע לא ידענו בכלל ש-Red Dead Redemption 2 מגיע או נמצא בפיתוח אפילו, עכשיו אנו מקבלים גלי מידע ענקיים עם הזמנות מוקדמות, תוכן אקסקלוסיבי ומשחקיות.

ל-Red Dead Redemption 2 היה טריילר ממש קצר – אבל אם שמתם לב לפרטים (ולא רק לכמה שהוא נראה טוב) בוודאי שמתם לב לפרטי משחקיות שנרמזו בטריילר. אם לא שמתם לב לא נורא מכיוון ששמנו לב עבורכם. בכל אופן, שמנו לב לכמה פרטים ורמיזות לאינטראקציה שתהיה לשחקנים עם עולם המשחק.

לדוגמה, ראינו קאנו (סירה קטנה דמויית קיאק) בטריילר ומן הסתם זה אומר שנוכל לשוט בכאלו במהלך המשחק. עוד משהו מגניב ששמנו לב אליו הוא נשיאה כפולה של נשקים, כלומר, דמויות שיירו עם שני אקדחים בו זמנית – אני אישית מת על זה וחושב שזה ייראה ממש אמיתי ומגניב במשחק של המערב הפרוע.

נראה ש-Sony הגיעה להסדר עם Rockstar על גרסת ה-PS4 של Red Dead Redemption 2. לפי עדכון חדש בבלוג של PlayStation, משתמשי PS4 יקבלו "גישה מוקדמת לתוכן Online נבחר." פרטים נוספים בטח ייחשפו בקרוב אז חכו עם כל ההשערות.

ההסדר הזה בוודאי דומה לעסקה של Sony עם Activision על Call of Duty שמפות DLC יגיעו קודם לקונסולות שלה לפני שיגיעו למחשב האישי ול-Xbox One. אם Red Dead Redemption 2 יקבל עדכונים חינמיים כמו Grand Theft Auto Online, זה אפשרי ביותר וכמעט וודאי שחלק מהם יגיע קודם ל-PS4.

ההזמנות המוקדמות ל-Red Dead Redemption 2 של Rockstar זמינות כעת בכל קמעונאיות המשחקים הגדולות ויש דרך להשיג אותן ביותר זול מהמשחק המלא בהשקה. קמעונאיות אלה כוללות את Best Buy ו-Gamestop. בנוסף, חברי Amazon Prime מקבלים %20 הנחה על ההזמנה המוקדמת לא משנה לאיזו פלטפורמה.
לאלו שלא יודעים לאיזו קונסולה להזמין את המשחק, תזכרו ש-Rockstar הכריזה שלבעלי ה-PS4 תהיה גישה מוקדמת לחלק מתוכן ה-Online.

Red Dead Redemption 2 ישוחרר בסתיו 2017 עבור ה-Xbox One וה-PlayStation 4. עדיין אין מידע על גרסת המחשב האישי או על גרסת ה-Nintendo Switch.

אודות תומר בראשי

בן 20, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב ובקונסולות מאז שאני זוכר את עצמי, נהנה לשמוע את כל סוגי המוזיקה, לראות סרטים איכותיים וכמובן לשחק כמה שרק אפשר.

השאר\י תגובה