ריק ומורטי – פרטים על עונה 4 ועונה 5 כבר בפיתוח

העונה החדשה והמצופה של "ריק ומורטי" תכלול 10 פרקים עם מספר סלבריטאים ומסתבר שעונה 5 כבר נכתבת

כאשר ריק ומורטי נחתו עלינו ב-Adult Swim לפני שש שנים, הצמד הביא תופעת אנימציה חדשה לטלוויזיה שהולידה עשרות מימים בלתי נשכחים ואחת הדמויות האהובות ביותר על המסך פיקל ריק. כעת, אחרי שחיכינו שנתיים לעונה חדשה, היא עתידה להגיע בקרוב מאוד ונראה שהעונה החמישית לא רחוק מאחור.

העונה הרביעית, שתהיה בנויה מ-10 פרקים, תכלול הופעות אורח של השחקנים טאיקה וואטיטי, קת'לין טרנר, סם ניל ופול ג'יאמטי, מה שרק מראה את צמיחת הפופולריות של הסדרה.

מעריצים שהתאכזבו לגלות שהעונה הקרובה תכלול רק 10 פרקים, ישמחו לדעת שהעונה הבאה של "ריק ומורטי" כבר בתהליכי כתיבה, כך שלא נראה עוד הפסקה ארוכה נוספת בין העונות. יוצרי הסדרה דן הרמון וג'סטין רוילנדמסביר:

אני חושב שאנחנו יכולים להגיד בביטחה שהפער בין עונה 3 ועונה 4 יהיה הארוך ביותר וזו תהיה הפעם האחרונה שיהיה פער זמן כזה מגוחך. אני לא יודע כמה מהר נוכל לעשות זאת, אבל אני יודע שזה לעולם לא ייקח כזה הרבה זמן. היה כל כך הרבה שהיינו צריכים לסגור לפני עונה 4 וזה מאוד בטוח להגיד, כמו שג'סטין אומר, אנחנו נכון לעכשיו כותבים את עונה 5 בזמן שאנחנו מסיימים את עונה 4, רק כדי שנצמד ללוח זמנים.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

הסדרה כעת מתוכננת לחזור בחודש נובמבר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה