הוכרזה גרסה מיוחדת ל-Rise of the Romb Raider

Crystal Dynamics ו-Square Enix ממשיכות לחגוג 20 שנה ל-Tomb Raider, עם גרסה מיוחדת עבור ה-PS4 שתצא במלאי מוגבל ב-11 באוקטובר.

בגרסה המיוחדת של Rise of the Tomb Raider תוכלו למצוא פרק חדש בסיפור שנקרא “Blood Ties”, משחקיות Co-Op חדשה, תמיכה בסיפור החדש ב-PlayStation VR, כל ההרחבות, נשקים ועוד. לגרסה המיוחדת יהיה גם ספר אמנויות מיוחד, ותוכלו למצוא את כל קטעי המשחק המוצעים בגרסה זו (חוץ מה-VR) במחשב האישי וב-Xbox One אם יש לכם את ה-Season Pass, כאשר המשחק מקבל רמת קושי מיוחדת שהופכת אותו לקשה יותר, החל מהעובדה שלא תוכלו לשמור ללא הצתת מדורות.

RISE OF THE TOMB RAIDER 20 YEAR (2)“Blood Ties” היא הרחבה חדשה שגורמת לכם לחקור את אחוזת קרופט, ולאחר מכן להגן עליה נגד זומבים ב-“סיוט של לארה”. כשהדוד שלה מכריז על האחוזה כשלו, היא חייבת לחקור את האחוזה ולמצוא משהו שיוכיח שזהו הנכס שלה, אחרת היא תאבד את הירושה שלה ואת הסודות של אביה. המפתחת יצרה גם כמה תוספים כחלק מהמאורע, כמו חידוש של המעיל עבור הקור ואקדח ה-Hailstorm שהוצגו ב-Tomb Raider 3, וחבילת קלפים שתתן לכם לשחק ב-5 מראות שונים של לארה קרופט, כולל המראה הקלאסי משנת 1996.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה