“רובין הוד”: טריילר מציג את המעבר של רובין מחייל לפורע חוק

הטריילר הבריטי בשביל “רובין הוד”, מציג איך רובין איש לוקסלי הופך מצלבן נוקשה ממלחמות, לפורע חוק אצילי שנלחם בכתר האנגלי המושחת בסרט.

“רובין הוד” יציג כוכבים כמו טארון אגרטון (סדרת סרטי “קינגסמן“) בתפקיד הגנב האייקוני, לצד זוכה-האוסקר ג’יימי פוקס כמנטור קשוח שנודע בשם הפשוט ג’ון (הקטן). הסרט היה אמור בתחילה לצאת לקולנועים במרץ, אבל אחרי זה נדחה לספטמבר ובסוף קיבל דחייה אחרונה (בתקווה) של חודשיים עד לנובמבר.

Lionsgate בהחלט עושה את תפקידה טוב בקידום הסרט, כשהיא שחררה כבר מספר טריילרים, טיזרים ופוסטרים המציגים דמויות כמו רובין וג’ון. למרות זאת, אין הרבה רעש- טוב או רע מהקהל סביב הסרט החדש, כנראה בגלל הצל הענק שהוטל עליו מסרטים אחרים ויותר מצופים, כמו: “חיות הפלא והיכן למצוא אותן: פשעיו של גרינדלוולד” ו-“קריד 2“. כמובן, דבר זה עדיין יכול להשתנות בשבע (עדיין, בתקווה) שבועות עד יציאתו הרשמית של הסרט.

בצורה די מתאימה, Lionsgate התחילה עכשיו את המאמץ האחרון של הקמפיין הפרסומי של “רובין הוד”, עם טריילר בריטי שמציג בדרך מצוינת את האקשן החלקלק ביחד עם סיפור המקור של רובין. אתם מוזמנים לצפות בו למטה:

כמו הטריילרים לפניו, גם הטריילר הזה עוסק בעיקר ביחסי מורה-תלמיד שיש בין ג’ון לרובין, ביחד עם האיום המבעבע מצד ה-“שריף” המרושע של נוטניגהאם (בן מנדלסון) בסרט. הטריילר הזה ממשיך להציג את הטראומות של רובין משירותו בצלבנים, בשביל לנסות לחקור לעומק יותר, מבחינת מוטיבציה והפסיכולוגיה של הדמות יותר ממה שחקרו הסרטים הקודמים של “רובין הוד”. דמויות כמו העלמה מריאן (איב יוסון) מופיעות בקצרה פה, אבל בעיקר, הטריילר דואג לסיפור האישי של רובין מעל הכל.

יבוים על ידי אוטו בת’רסט (“כנופיית ברמינגהאם”) ויופק על ידי לאונרדו דיקפריו, ל-“רובין הוד” של 2018 בטוח לא חסר שמות גדולים וכישרוניים. הטריילרים גם לא נותנים לנו הרגשה מוטעת של חוסר סטייל או קרבות מרהיבים בסרט. למרות שהתסריט נותן תחושה של סרט עם סיפור “גיבורי-על” רגיל, למזלנו, לא נשאר לנו הרבה זמן עוד בשביל לגלות אם זה נכון, או אם “רובין הוד” יהיה דווקא הפתעה נעימה.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה