פרטים ראשונים על RollerCoaster Tycoon ל-Switch

משחק הסימולציה הקלאסי RollerCoaster Tycoon מגיע לקונסולת ה-Nintendo Switch באיחור קל של 19 שנים ואנחנו מקבלים פרטים ראשונים על הגרסה המחודשת.

חברת Atari הכריזה במפתיע לאחרונה על קמפיין מימון המונים למשחק שיצא כבר בשנת 1999 – RollerCoaster Tycoon. משחק הסימולציה הידוע נותן לשחקנים לתכנן ולנהל לונה פארק משלהם עם דגש על בניית רכבות הרים מסובכות, אותן מתכננים עד לרמת הפניות והלופים. הקמפיין כמובן לא נועד לגייס כסף במקום Atari אלא לבדוק שיש מספיק ביקוש עבור המשחק. וככה, כמעט עשרים שנה אחרי, עם עוד יותר מחודשיים עד תום התקופה לגיוס הכסף, אנחנו יכולים לומר בוודאות ש-RollerCoaster Tycoon מגיע לקונסולה הניידת המצליחה של Nintendo, הלא היא ה-Switch.

למשחק עצמו יהיו שלוש מצבי משחק, הראשון הוא תרחישים – השחקן יקבל פארק קיים עם משאבים מסויימים ויצטרך לענות על הדרישות הייחודיות של השלב. מצב ארגז חול בו השחקנים יוכלו להשתשע כאוות נפשם בבניית פארק. המצב השלישי הוא קמפיין המשחק המורכב משלבים המוגבלים בכסף וזמן. הג’ויקון של הקונסולה ישמש על תקן העכבר לניווט על גבי המסך והמשחק עצמו ירוץ ברזולוציית 1080p עם 30FPS. עוד אין תאריך רשמי, אבל RollerCoaster Tycoon ייצא עבור קונסולת ה-Switch מתישהוא בהמשך השנה. עד אז, אפשר תמיד לחפש בשוק הרטרו עותקים של המשחק המקורי.

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *