שמועה חדשה צצה ברשת, ו-Konami מראה שם נוכחות

השבוע צצה שמועה חדשה של-Konami עדיין יש את הזכויות לזכיון של חברת הפיתוח של הידאו קוג'ימה, שהעזיבה שלו הייתה אחת החדשות הכי חמות ב-2015.

כשהוא עבד אצל Konami, הוא יצר כמה פרויקטים מאוד מוכרים, שהטביעו את חותמם בהיסטוריה, כמו Metal Gear Solid, שנחשבת לאחת מסדרות המשחקים המצליחות בהיסטוריה. אבל זה נהיה קצת מעניין, כי באתר שעוקב אחרי סימני מסחר יפניים, לחברה עדיין יש את הזכויות של Kojima Productions, כן אותה המפתחת שפיתחה לנו את אותם משחקים שכולנו אהבנו, עד לשנת 2026, מה שאומר שיש לה עוד 10 שנים לסחוט דברים מהחברה, והדבר הראשון שבא לי לראש הוא הבלבול עם החברה הזו כיום. הרי כיום קוג'ימה עדיין ממשיך עם Kojima Productions, כאשר הם מפתחים את Death Stranding בשיתוף עם Sony, ומה שעולה לי בראש הוא איך בדיוק החברה הזו תעבוד?

ובכן, לפי האתר הזה מסתבר שזה עדיין לפי בירור, אך לפי תמונה שפורסמה ב-Reddit, סימן המסחר חודש השנה, כשהוא היה אמור להיגמר בפברואר, לפני קצת פחות מחצי שנה. מהדבר הזה הגיוני לחשוב שיכול להיות שיקרה קרב משפטי גדול בין קוג'ימה ל-Konami, ושהיא תנסה לחלוב עוד דברים מהזיכיון, כמו חידושים למשחקים כמו Metal Gear Solid, Policenauts, Snatcher, ועוד.

ואם כבר מדברים על קוג'ימה, הוא שוב מנסה לעשות טרולינג ברשת, ומספק בפעם נוספת את מעריציו (לפחות אותי), עם ציוצים ברשת החברתית Twitter, על P.T ועל MGS V: Chapter 3 (או שהוא לא מטריל ובעצם כך הוא מטריל אותנו?)

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה