מערכת הבקרים של Saitek עבור Farming Simulator 15 זמינה

Mad Catz הודיעה היום על שחרורה של מערכת הבקרים המשוכללת והיקרה של Farming Simulator תחת מותג הסימולציה Saitek. המערכת, אשר עוצבה בתיאום עם GIANTS Software לשימוש במשחק Farming Simulator 15 בגרסת ה- Windows של המשחק, זמינה כעת לרכישה ותביא עימה גם חווית משחק אותנטית להפליא.

מערכת הבקרים נוצרה בשיתוף פעולה הדוק עם מפתחת המשחק GIANTS Software, וכוללת מערכת בקרים עם שלושה מרכיבים ל- Farming Simulator 15 Gold Edition. מערכת זו כוללת הגה, דוושות גז ובלם, ולוח בקרה מותאם אישית במלואו לשליטה גבוהה במיוחד בדיוק ולניהול משק מתקדם.

כל רכיב במערכת כבר נבנה באופן מפורט ובדקדקנות לריאליזם מרבי. ההגה מאפשר 900 מעלות של סיבובים ולהשתלמת החוויה התווספו דוושות גז ובלם, כמו גם לוח משחק אנלוגי, המאפשר לשחקנים לעבוד על החוות שלהם בתוך ומחוץ לרכב. לוח הבקרה כולל ג’ויסטיק, המספק שליטה דינמית על האיבזרים והכלים המצורפים לרכב שבו אתם נוסעים בקדמתו ויש בלוח 25 כפתורים הניתנים לתכנות באופן מלא לביצוע כל פעולה שתרצו במשחק!

מערכת הבקרים

המערכת זמינה כעת בצפון אמריקה באמצעות החנות מקוונת של Mad Catz וקמעונאים אחרים. המערכת נמכרת בתצורות הבאות (המשחק עצמו נמכר בנפרד) ותואמות ל- Windows 7 של מיקרוסופט:
-כלל מערכת הבקרים כפי שתיארתי כאן בכתבה: חבילה מלאה של שלושת הרכיבים (הגה, דוושות גז ובלם וגם לוח משחק עם 25 כפתורים לתכנות עצמי מלא) במחיר של 299.00 דולרים.
-לוח הבקרה הצדדי בלבד(ג’ויסטיק וכפתורים הניתנים לתכנות) במחיר של 149.99 דולרים.
-הגה ודוושות גז ובלם בלבד במחיר של 149.99 דולרים.

אודות Lidor

תגובה אחת

  1. איזה שטות מגניבה

השאר\י תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: